Według informacji dostarczonych przez jeden z zagranicznych serwisów, a także naszych Czytelników, amerykański koncern Dell udostępnił aktualizację oprogramowania układowego dla dwóch tabletów – Venue 7 oraz Venue 8 – do systemu Google Android 4.4.2 KitKat.
Zarówno Dell Venue 7, jak i Venue 8 zadebiutowały na początku października ubiegłego roku i pracowały pod kontrolą systemu Google Android w wersji 4.2 Jelly Bean. W styczniu otrzymały Androida 4.3 Jelly Bean, a po ponad siedmiu miesiącach obecności na rynku, amerykański producent zdecydował się na udostępnienie Androida 4.4.2 KitKat poprzez bezprzewodowy kanał OTA (Over-The-Air).
Jeżeli posiadacie jeden z tych tabletów, to dajcie znać w komentarzach, czy możecie pobrać Androida 4.4.2 KitKat.
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Dobry tablet nie musi próbować udawać laptopa, żeby faktycznie ułatwiać życie. Czasem wystarczy wygodny rysik,…
Wybór laptopa do użytku domowego może wydawać się prosty – ot, coś „do internetu i…
Zakup nowego telefonu zawsze wiąże się z koniecznością przeniesienia danych ze starego urządzenia. Jak ten…
Świąteczny poradnik zakupowy techManiaK.pl to mnóstwo ciekawych pomysłów na prezent pod choinkę w 2023 roku…
Znudziło Ci się już granie na komputerze? A może chcesz poprawić swoje wrażenia z cyfrowej…
Tablet to wielofunkcyjne urządzenie, które łączy w sobie mobilność z możliwościami komputera. Sprzęt z tej…
Wraz z naszymi partnerami stosujemy pliki cookies i inne pokrewne technologie, aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane na urządzeniu końcowym. Używamy plików cookies, aby wyświetlać swoim Użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy oraz w celach analitycznych i statystycznych. Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej oraz naszych partnerów. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies.
Polityka Cookies
Komentarze
Ustawienia /wyświetlacz/ uśpienia, zmień z 15 sekund na dłuższą wartosc
Dzięki za zainteresowanie moim problemem. Ale jeszcze powiedz mi gdzie to sprawdzić, bo jestem laikiem strasznym.
Sprawdz dlugosc podswietlania ekranu w ustawieniach tabletu.
Pytanie do użytkowników venue 8. Ma ktoś problem z gasnacym ekranem? Mnie gaśnie ekran i potrzeba przycisnac power żeby go odblokować. Jest to dość uciążliwe. Jak myslicie reklamować go? Czy czekać na nowe aktualizacje?
I jak. Można w końcu aktualizować. Mam Venue 8" z 3G Z2580 + karta 32Mb
Dell Venue 8 Z2580 3G działa z AREO2 - po godzinie odszukiwania ustawień poszło - autoryzacja i działa - jak krew z nosa ale działa :-)
To mały update, mojej walki z kit kat i karta sd. Wysłałem tablet do serwisu (swoją drogą wzorowa usługa serwisowa Door to door).
Wrócił po tygodniu, w opisie usterki - wymieniono płytę główną, przywrócono również system do 4.2.2.
Tak na wszelki wypadek nie instaluję aktualizacji, mimo, że system cały czas wywala mi notyfikację o możliwości instalacji aktualizacji.
Porównując JB (4.2.2) i Kit Kat (4.4.2) na moim DV8:
1. na 4.2.2. działa karta sdhc class 10.
2. na 4.2.2. obraz jest jakby stabilniejszy, na kit kacie były tak jakby falowania jasności (chyba ktoś o podobnych odczuciach pisał już wcześniej).
3. na 4.2.2. ustawienia dźwięku są do du****, Kit Kat ma lepsze ustawienia skoku głośności.
tyle, teraz mam zamiar nacieszyć się sprawnym tabletem :)
KitKat juz od dawna dostepny. Tablet dziala wysmienicie.
Jeszcze raz dziękuje za szybki kontakt, pozdrawiam serdecznie:)
Ewa
W tej chwili dell ma naprawdę dobre tablety.Wielu właścicieli je chwali i to bardzo,myślę Ewo,że będziesz zadowolona z ich możliwości.
dziękuje Diable:) za bardzo szybką odpowiedź. Właśnie czytam na forum androida wątki dotyczące dzwonienia z tabletu. To co dotychczas przeczytałam potwierdza Twoją odpowiedź. Ale brak możliwości wykonywania połączeń chyba nie zniechęci mnie do zakupu della. W połowie lat 90 miałam swój pierwszy komputer Dell i stąd moje dobre wspomnienia:)