, Lenovo Tablety

Uwaga: już dzisiaj kończymy konKurs, w którym wygrać można tablet z Tegra 3!

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

19 odpowiedzi na “Uwaga: już dzisiaj kończymy konKurs, w którym wygrać można tablet z Tegra 3!”

 1. Simon pisze:

  600 prac – 11 dni sprawdzania
  100 prac – ? 😀

 2. shav pisze:

  I jak tam wyłanianie zwycięzców?;)

 3. Jakub Gurba pisze:

  No tak, jednak napisać każdy coś potrafi 😉 w pracy zawsze można nadmienić, że ma się problemy z pisaniem.. może np. dysleksja. Zawsze w razie czego można poprosić kogoś kto jest dobry z Polskiego aby sprawdził naszą pracę 😀

 4. Mario pisze:

  Tylko weźcie pod uwagę, że nie każdy jest uzdolniony polonistycznie…Powiecie to niech nie bierze udziału..ale może też chciałby coś wygrać.
  Zgoda te konkursy z „większą nagrodą” mogą być bardziej wymagające(bo za solidną prace wiadomo nagroda się należy), ale żeby była też szansa dla innych, np. tych liczących na jak to pisaliście „łut szczęścia”.
  Pozdrawiam i życzę wygranych 😉
  PS. Wesołych świąt:)

  • Azawakh pisze:

   Jeśli ktoś nie jest uzdolniony polonistycznie zawsze może wybrać inną formę recenzji np postaci video co Redakcja również mile widzi.

   • Paweł Krzystyniak pisze:

    W dzisiejszych czasach ludzie wszystko sobie potrafią tłumaczyć tym, że nie są uzdolnieni, mają różne dysfunkcje itd., jakby to rzeczywiście miało coś do rzeczy, a prawda jest taka, że każdy może się przysiąść i postarać coś stworzyć, wystarczą chęci. Co prawda jednym zajmie to pół godzinki, a innym pól dnia, ale prawda jest taka, że chcieć to móc.

 5. Azawakh pisze:

  Jako ciekawostkę napiszę, iż pisząc najnowszą pracę konkursową testowałem klawiaturę sprzętową bluetooth Omega. Podobnie jak Note sprawdziła się znakomicie!

 6. Azawakh pisze:

  Szczerze się przyznam, że polubiłem pisanie na ko kursy Maniaka. Czekam na kolejne. Kiedy kolejny konkurs?

 7. Jakub Gurba pisze:

  Fakt, pisanie czegoś innego niż recenzji było by dosyć ciekawe. Takie małe urozmaicenie. 😀
  Pomysł dobry, teraz jedynie czekać na kolejny maniakalny konkurs!
  Konkurs z losowaniem… bez sensu 😉 Lepiej zrobić coś sensownego, namęczyć się i mieć szansę na wygraną a nie liczyć na szczęście. Ciekawie by było, gdybyśmy musieli opracować coś w stylu gazetki z nowinkami itd.

  Pozdrawiam ! ;D

 8. kiziek pisze:

  Takie konkursy są najlepsze, jest ten świeży powiew 🙂 Zawsze trzeba próbować, napisanie kilkunastu zdań jeszcze nikogo nie zabiło, a i pisownię można w ten sposób poćwiczyć.

 9. Siomn pisze:

  Co jak co ale właśnie taka forma konkursów mi się bardzo podoba

 10. Azawakh pisze:

  Konkurs w postaci quizu też nie jest głupim pomysłem jednak jak potem wyłonić zwycięzcę? Kolejne oklepane losowanie i liczenie na łut szczęścia? Taka formuła nie do końca może się sprawdzić. To jest za mało twórcze.

 11. qwerty pisze:

  Aktualna forma konkursu i te proponowane przez Azawakh są najlepsze – nagrody dostają naprawdę swietne recki, aż zdziwilem sie jak bardzo ludziska postarali sie i to nawet nie stali bywalcy na techmaniaku, ale czytelnicy mniej aktywni lub w ogóle – laicy w tych tematach. Bardzo podoba mi sie ta inicjatywa. Sam nie bralem udziału w tym ani w poprzednim konkursie z braku czasu na napisanie czegoś sensownego. Już nie mogę się doczekac nowej porcji recenzji/testów 🙂 prosze jedynie o opublikowanie większej ilosci tekstów niz ostatnio (oczywiście jeśli będą ok 🙂 ) a nagroda zacna 🙂 najlepsze jest to ze ten model lenovo mozna wygrać na kilkunastu portalach nt 🙂 lenovo silnie promuje sie na święta – i dobrze.

 12. Mariooo pisze:

  Może by tak coś „mnie polonistycznego”, czyli nie felieton czy recenzja, a odpowiedzi na pytania i losowanie?
  Nie każdy jest pisarzem, a każdy pewnie chciałby wygrać 😉
  Pozdrawiam i Wesołych Świąt 🙂

 13. Azawakh pisze:

  No ja już posłałem i czekam na werdykt jury. Czekam też na kolejny konkurs tego typu. Może teraz konkurs na jakiś felieton np dotyczący tabletów czy smartphonów, wojny patentowej a może konkurs ja i mój smartphone/tablet? Ja chętne w takim wezmę udział i podzielę się z czytelnikami swoimi spstrzeżenami.

 14. Słowiczka pisze:

  Dzisiaj wysyłam moją recenzję. Muszę ją jeszcze dokończyć, fajnie by było wygrać ponieważ jeszcze nie miałam tableta.

Dodaj komentarz


reklama