, Lenovo Tablety

KonKurs: wygraj tablet Lenovo IdeaPad K1!

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

37 odpowiedzi na “KonKurs: wygraj tablet Lenovo IdeaPad K1!”

 1. Szymon pisze:

  Są już wyniki: http://www….deapad-k1/ 🙂

 2. Kazimiera pisze:

  Witam
  Jakże by mi się takie cudo przydało, ech pomarzyć dobra rzecz…
  Pozdrawiam

 3. Szymon pisze:

  @Hubu: tak, potwierdziliśmy ręcznie Twoje zgłoszenie 🙂

 4. Hubu pisze:

  A ja mam takie pytanie, dopiero doszukałem się potwierdzenia w spamie i nie wiem czy jeżeli dzisiaj potwierdziłem udział w konkursie to wezmę udział???

 5. ciekawe pisze:

  a obowiązuje religijna, czy logiczna wykładnia kiedy się tydzień kończy? No niektórzy twierdzą, że zaczyna się w niedzielę (czyli kończy w sobotę), a inni mówią, ze zaczyna się w poniedziałek (zatem czas na ogłoszenie – do końca niedzieli)

 6. Klanowicz pisze:

  Zobaczymy czy mi się poszczęści 🙂

 7. 9ball@wp.pl pisze:

  otrzymałem e-maila 😉

 8. 9ball@wp.pl pisze:

  Witam,nie mogę otrzymać e-maila potwierdzającego udział w konkursie czy bez tego potwierdzenia mogę wziąć udział w konkursie?

 9. Szymon pisze:

  @Deryck: Dzisiaj o północy konKurs się kończy, więc postaramy się do końca tygodnia opublikować wyniki. Pozdrawiam 🙂

 10. Deryck pisze:

  kiedy można spodziewać się wyników? 🙂

 11. hanuta pisze:

  Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam:)

 12. Szymon pisze:

  @hanuta: Oczywiście – liczy się ciekawe uzasadnienie, nie sam wybrany sprzęt. Pozdrawiam

 13. hanuta pisze:

  Panie Szymonie czy osoby, które wybrały w swoim opisie inne urządzenie niż tablet, który jest do wygrania maja równe szanse z tymi co opisywały ów tablet?

 14. KamilH pisze:

  Po pierwsze – witam wszystkich, jestem tu nowy.

  Po drugie – fajnie byłoby wygrać taki tablet – przydałby się na studiach. 🙂

 15. hanuta pisze:

  No, ale avatar mi się trafił w poście powyżej. Się uśmiałam i dzieci też:)

 16. hanuta pisze:

  No, ale avatar mi się trafił. Się uśmiałam i dzieci też:)

 17. hanuta pisze:

  Ja również wysłałam swoją odpowiedź. Podobno do trzech razy sztuka, może tym razem się uda:) Pozdrawiam

 18. Ana98 pisze:

  Mmmmmmmmmmmm……….
  Tablet IdeaPad K1 to (moim zdaniem) perełka wsród tabletów.
  Oj chciałoby się taki mieć 😉

 19. Szymon pisze:

  @Karolina: Świetnie 🙂 Pozdrawiam serdecznie

 20. Karolina pisze:

  @Szymon: podjęłam kolejną (chyba 25 próbę 🙂 i tym razem się udało. uff. Pozdrawiam 😀

 21. Karolina pisze:

  @Szymon: Bardzo dziękuję za radę, jednak już wczoraj próbowałam z dwóch przeglądarek i nic. Próbowałam również dzisiaj i nadal wyskakuje mi error. Pozdrawiam

 22. Szymon pisze:

  @Karolina: Przed chwilą sprawdzałem formularz zgłoszeniowy i wydaje się działać poprawnie. Proszę spróbować wysłać odpowiedź z innej przeglądarki (jeśli oczywiście w grę wchodzi taka opcja) – może tutaj leży problem? W razie dalszych problemów, proszę dawać znać – najwyżej dopiszemy zgłoszenie ręcznie 🙂 Pozdrawiam serdecznie.

 23. Karolina pisze:

  Dlaczego nie mogę wysłać odpowiedzi konkursowych? Probowałam 15 razy i nic 🙁 error

 24. qwerty pisze:

  Eh, Polska. Zero zabawy, zawsze święci oburzeni się znajdą.
  Żenada i zawsze podejście – ja nie wygrałem, to na pewno wygrał ktoś ze znajomków organizatora. Taka osobanie dopuszcza do siebie informacji, że po prostu jej zgłoszenie nie przypadło do gustu oceniającym tak, jak kogoś innego.
  W tym kraju da się chyba zrobić tylko konkurs z koszulkami, czy innymi kubkami, bo jak pojawia się chociaż trochę wartościowa nagroda – ludzie idą na noże. Więcej luzu i traktować nagrodę jako nagrodę – coś co może, ale nie musi „wpaść”.

 25. MarioGrand pisze:

  Dla osób które były blisko można by chociaż jakieś nagrody pocieszenia w postaci gadżetów. :))

 26. Szymon pisze:

  @Tolo:

  Pisze Pan, „…proszę nie nazywać tego sugerowaniem czegokolwiek, bo to tania tendencyjność…” tymczasem w pierwszym komentarzu napisał Pan „…to któremu ze swoich kolegów zrobicie prezent?”. Takie stwierdzenie jak rozumiem w Pana mniemaniu jest fair play?

  Wyniki zawsze publikujemy, mamy na to 14 dni. O nic nie trzeba się dopominać – staramy się wyłonić zwycięzcę możliwie szybko i zazwyczaj nie zajmuje to nam dłużej niż 5-6 dni. Czemu „tak długo”? Bo odpowiedzi trzeba starannie przejrzeć, przeczytać, a następnie wybrać te najciekawsze – a nie jest to jedyna rzecz, jaką się w tym czasie zajmujemy.

  Nie mamy obowiązku podawania zwycięskiej odpowiedzi, co nie zmienia faktu, że to robimy. Czasem w postaci komentarza do samych wyników, a czasem – tak jest na przykład w przypadku ostatniego, rozstrzygniętego konkursu – w postaci osobnego wpisu z najciekawszymi odpowiedziami.

  Za życzenia dziękuję. Na koniec pozwolę sobie jeszcze odnieść się do Pana wypowiedzi. Napisał Pan „…Cieszę się, że Państwa konkursy cieszą się zainteresowaniem, ale czy nie chciałby aby ono było większe?” – pisząc szczerze, chciałbym aby to liczba naszych czytelników wzrastała, nie liczba osób, które zaglądają tu tylko z myślą o konkursach.

 27. Tolo pisze:

  Cieszę się, że Państwa konkursy cieszą się zainteresowaniem, ale czy nie chciałby aby ono było większe? Tymczasem nawet Państwa poprzedni konkurs – znowu to ludzie musieli się dopominać o upublicznienie zwycięskiego hasła. Nie sądzę, abym był odosobniony w tym, że biorąc udział w jakimś konkursie, spodziewam się ogłoszenia PEŁNYCH jego wyników. Bez specjalnego zabiegania o to i czekania na datę X, bo taki macie regulamin.
  Państwo dopiero po sygnałach od ludzi raczyli odpowiedzieć, że wyniki będą podane. Ale już bez podania terminu kiedy.
  Sądzi Pan, że to pracuje na Państwa wiarygodność? Że potencjalny czytelnik nie mieć wątpliwości w zasady fair play? Takoż i ja mam i proszę nie nazywać tego sugerowaniem czegokolwiek, bo to tania tendencyjność.
  P.S.
  Rozumiem, że w wypadku tego konkursu będzie podobnie? No chyba, że nikt się nie upomni i wszystko pójdzie w stylu zagłosuj sms-ew, milion do wygrania, a potem zapomnijmy o konkursie.
  Owszem, nie muszę brać udziału, nic nie muszę, tak samo jak Pan nic nie musi, np. nie pisać o pewnych rzeczach a o pewnych pisać, nie publikować pewnych rzeczy a pewne publikować dopiero jak się ktoś upomni – Państwa portal, Państwa biznes.
  Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć wielu nowych czytelników, tudziez reklamodawców…

 28. Szymon pisze:

  @Tolo: Zasugerował Pan w oczywisty sposób w pierwszym swoim poście, iż postępujemy nieetycznie, a nasze konkursy są „ustawione”. Na poparcie tej tezy nie przedstawił Pan żadnego dowodu, co w wypadku tak ciężkich oskarżeń, wydaje się co najmniej nie na miejscu. W moim ostatnim zdaniu nie było ironii – proszę przeczytać raz jeszcze to, co Pan napisał na zakończenie swojej pierwszej wypowiedzi.

  Konkursy organizujemy z myślą o naszych czytelnikach – są one nie tylko ukłonem w stronę osób, które tu często zaglądają, ale także formą zdrowej rywalizacji i zabawy. Nie inaczej jest i w tym wypadku. Zapewne zdaje sobie Pan sprawę z tego, że w sieci można znaleźć różne konkursy – niektóre oparte są na „zbieraniu lajków”, inne na losowaniu nagród, a jeszcze inne – na subiektywnych wyborach organizatorów zabawy. Każda z opcji może budzić i budzi kontrowersje, każdą łatwo skrytykować. My zdecydowaliśmy się na ostatnie rozwiązanie. Zasady konkursowe są jasne i klarowne – jeśli ma Pan zastrzeżenia do naszej obiektywności i rzetelności, nikt Pana nie zmusza do udziału w zabawie.

  Co do tezy o tym, że nie jest Pan w swojej opinii odosobniony – nie narzekamy na brak zainteresowania naszymi konkursami, odpowiedzi dostajemy bardzo dużo i co więcej, są to to zgłoszenia przemyślane i w większości wypadków bardzo ciekawe i interesujące. Na tyle, że czasami ciężko nam wyłonić tylko jednego zwycięzcę. Rzeczywistość nie rysuje się więc tak czarno, jak Pan sądzi.

 29. Tolo pisze:

  Panie Szymonie,
  Przedmiotem Waszego zainteresowania powinna być przede wszystkim dbałość o jakość konkursów, bo tylko wtedy są one w stanie przyciągnąć chętnych (a chyba taki jest ich cel?). Proszę mi wskazać w treści powyższego Pańskiego artykułu, gdzie jest napisane, że w głosowaniu będzie uczestniczył przedstawiciel Lenovo? Napisał Pan to teraz, po moim poście…
  Jako aktywny użytkownik internetu pewnie Pan wie, że roi się w nim od różnej maści „konkursów” – warto było by się więc postarać, aby ten samodzielnie tworzony wyróżniał się na ich tle, a na pewno nie pozostawiał potencjalnemu czytelnikowi pytań o takie cechy jak obiektywność, rzetelność.
  Myślę, że nie jestem w tej opinii odosobniony, więc Pańska ironia w ostatnim zdaniu była zbędna, bo może dotyczyć wielu innych użytkowników, którym nie chciało się wyrazić swojej opinii na piśmie i poprzestali na zignorowaniu artykułu…

 30. dami3nko3 pisze:

  @Frasier jaki z ciebie dobry czlowiek hehe =)

 31. kamilxy pisze:

  Szanowny Tolo, musze Cie zmartwic ale jestem przekonany, że poprzedni konkurs którego zwycięzcą jest Frasier był rozstrzygnięty sprawiedliwie. Miałem przyjemność brać udział w innym konkursie właśnie z tym użytkownikiem na portalu nie powiązanym i poznałem poziom jego wypowiedzi:) Co więcej, teraz mam pewność, że zwycięzca nie jest losowany:)
  Życze powodzenia w tym konkursie:) (najbardziej sobie)
  Pozdrawiam:)

 32. Bloodi pisze:

  Próbuję dalej. Żeby wygrywać, trzeba grać. Pozdrawiam! 🙂

 33. Szymon pisze:

  @Tolo: Owszem, zadecyduje nasza (naszej redaKcji i przedstawiciela Lenovo) subiektywna ocena nadesłanych odpowiedzi. To nie jest pierwszy konkurs tutaj i z pewnością nie ostatni – dotychczas nie robiliśmy prezentów „naszym kolegom” i od tej zasady nie zamierzamy odejść. Zasady konkursu są jasne i czytelne – jeżeli nie zgadza się Pan z nimi, nie musi brać Pan udziału w zabawie. A pisać może Pan do kogo tylko sobie zażyczy – to już nie jest przedmiotem naszego zainteresowania.

 34. Tolo pisze:

  Czyli zadecyduje Wasza subiektywna ocena… to któremu ze swoich kolegów zrobicie prezent? Bez sensu zasady, że też Lenovo się na nie zgodziło, chyba do nich napisze…

 35. Frasier pisze:

  Życzę powodzenia uczestnikom. Chętnie oddam tytuł „miszcza” z ostatniego konkursu :-). Nagroda jest naprawdę bardzo ciekawa, ale ja odpuszczam – swój tablet już wygrałem. W sumie najchętniej to bym chiał przetestować… Ciężarówkę Lenovo, bo wygląda okazale.

 36. Jan pisze:

  Nie wiem co się stało ale za pierwszym razem nie wysłało się chyba dobrze. Dopiero za drugim. Może mi łącze czknęło bo posta też nie widać. >.>

 37. Jan pisze:

  No i poszło. A w ogóle to. Pierwszy! 😉

Dodaj komentarz


reklama