, Android Kiano Tablety

KonKurs tabletManiaKa: wiemy, kto wygrał tablet Kiano Core 10.1 3G

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

8 odpowiedzi na “KonKurs tabletManiaKa: wiemy, kto wygrał tablet Kiano Core 10.1 3G”

 1. remmer pisze:

  Azawakh mało tego, jeszcze bardziej zaskakującym gestem był telefon z gratulacjami i informacją kiedy nagroda zostanie dostarczona. Kiano ma bardzo dobrych ludzi od PR 🙂 Dziękuję za świetną zabawę i gratulacje i przyznaję, że w świetle tak dobrych tekstów nie sądziłem, że jednak się uda.

 2. Gosia - Kiano pisze:

  Dziękujemy Wszystkim za udział w konkursie oraz zainteresowanie. Zwycięzcy serdecznie GRATULUJEMY! Zespół Kiano.

  • Azawakh pisze:

   Bardzo miły gest ze strony firmy Kiano gratulującej zwycięzcy. Podoba mi się taka postawa. To może Kiano stałoby się sponsorem kolejnych konkursów? Byłoby to bardzo miłe ze strony tej firmy.

 3. WiecznyLowca87 pisze:

  Gratuluję zwycięzcy. Włożył on sporo serca, w ten felieton, a czyta się go bardzo dobrze. Sam dziękuje, za uznanie. Znalezienie się w ścisłej czołówce, to dobry wynik 🙂
  Pozdrawiam

 4. Azawakh pisze:

  No to i ja gratuluję zwycięzcy! Jest mi bardzo miło, iż moja praca również znalazła się w gronie trzech flietonów, które wzbudziły największe zainteresowanie czytelników. To zachęca mnie do jeszcze intensywniejszego udziałów w komentowaniu oraz w konkursach. Już nie mogę doczekać się kolejnego konkursu, który tak fajnie ćwiczy szare komórki. Uwielbiam to!

 5. Nazir pisze:

  I po konkursie 😀

 6. barti pisze:

  Gratulacje dla zwycięzcy. I tak było miło być chociaż w pierwszej 20. Kiedy kolejny konkurs?

 7. qwerty pisze:

  gratuluacje! naprawdę zasłużona nagroda 🙂 choć jak dla mnie to przynajmniej 8 osób powinno dostać nagrody – poziom prac był mega wyrównany

Dodaj komentarz


reklama