,

Lenovo ThinkPad Tablet – Android dla biznesu

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

Komentarze: 7

UWAGA: Komentarze nie na temat, personalne, obraźliwe będą kasowane.
Nie karmić trolli - do frustracji i zagłodzenia trolla doprowadzisz nie reagując na jego komentarze.
 1. Specu, :

  To się nazywa “rozpoznanie bojem” ale wiadomo: do odważnych świat należy. Dobry i w sumie niedrogi sprzęt. A tak przy okazji; zaczynają się tworzyć podgrupy tableto-maniaków jak zauważyłem wczoraj; czy Acermaniak ma już innych branżowych tablet maniaków? :)

 2. Mateusz, :

  Muszę przyznać Ci rację. Sprzęt faktycznie dość interesujący i bardzo odważny. Zobaczymy jak się sprawdzi na placu boju :) Mam też nadzieję, że ekran jest matowy, a nie błyszczący.

  AcerManiaK to nasze dzieło :) Serwis ten jest integralną częścią grupy TechManiaK, tylko stworzony z myślą o firmie Acer :)

 3. qwerty, :

  To tak jeszcze Asusmaniak, applemaniak, htcmaniak i sonymaniak :)

 4. Mateusz, :

  AsusManiaK byłby ciekawą propozycją – przynajmniej dla mnie, tylko sądzę, że zabrakłoby nam kadry do prowadzenia kolejnego serwisu i testowania sprzętu ;) Póki co działamy wraz z firmą Acer i zobaczymy, jak ułoży się współpraca. Liczymy na waszą aktywność w dziale AcerManiaK! :)

 5. qwerty, :

  To moglibyście dodać na górze strony zakładkę acermaniak :)

 6. Mateusz, :

  Serwis w dalszym ciągu przechodzi fazę beta, więc na finalną wersję będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

 7. Jaro, :

  Dla mnie istotniejsze od samego urządzenia są zainstalowane aplikacje. Które mogę mocno pomóc przy funkcjonowaniu biznesu. Trochę ich już na rynku jest. Chyba najlepszą przeze mnie testowaną jest Ogarnik.Mobi – dobrze działa, ma wszystko co mi potrzebne.


REKLAMA