, Android Technologie

Układ Intel Bay Trail-T miażdży konkurencję


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

6 odpowiedzi na “Układ Intel Bay Trail-T miażdży konkurencję”

 1. slash pisze:

  Slabo szukasz, ten gorszy wynik to atom, ktory polecial na scrackowanym antutu. Niedlugo pewnie podadza, ze amd temash osagnelo 100 tys.

 2. soruse pisze:

  Drogi autorze tego tekstu, zanim coś przepiszesz z sieci sprawdź dokładnie co piszesz – te wyniki zostały oszukane przez intela który z rozmysłem wprowadził wszystkich w błąd urzywając starszej wersji benchmarka tak aby pokazywał przewagę.

  • Paweł Gajkowski pisze:

   Sytuacja którą opisujesz dotyczyła układu Intel Atom Z2580 który znaleźć można w między innymi Lenovo IdeaPhone K900

   • Slash pisze:

    nie wiem czym sie podniecasz, skoro te wyniki tez sa sfalszowane, np wersja 1.1 ghz to tak naprawde 2.1 ghz. na dodatek jest to rezultat z przed dwoch tygodni. I popraw literowki, bo w kazdym z twoich newsow zdarza sie ich pare. ntel Bay Trail.

    • Paweł Gajkowski pisze:

     Nie znalazłem informacji o spreparowaniu tych wyników, dlatego też o nich napisałem.

     • tak pisze:

      problem spowodowany jest działaniem AnTuTu.
      Sprawdza on jaką architekturę ma procesor i uruchamia odpowiednią wersję benchmarka. Wersja dla x86 skompilowana była przez kompilator przygotowany przez Intela – ten wnosi pewne poprawki do kodu. W ten sposób – zamiast wywoływać kilka pętli jakiegoś zadania – skracał go. No i co z tego? Czas testu był krótszy = więcej punktów. Producent AnTuTu już przeprosił za ten błąd i teraz już tak nie ma 😉

Dodaj komentarz


reklama