, Android Google Tablety

Nowy Nexus 7 z bezprzewodowym ładowaniem i dwoma aparatami


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

11 odpowiedzi na “Nowy Nexus 7 z bezprzewodowym ładowaniem i dwoma aparatami”

 1. Aleksander Grińkow pisze:

  No bo taka prawda…

 2. Staszek pisze:

  Co wy ludzie z tym tanio?
  To, że apple czy szajsung dymie w d… swoich klientów sprzedając z 300% marżą to nie znaczy, że Google nie może sprzedawać z marżą np 50%

  Widzę wszyscy lubią być dymani. Apple składa swój złom w chińskiej fabryce przez zniewolone dzieci za 50 dolarów, a sprzedają po 300, a wielu z uśmiechem rzuca się na to gówno jak szczerbaty na suchary.

  Google wyprodukuje to za 150 dolców sprzeda za 250 i ma 100 dolców od sztuki czystego zysku razy 8 mln urządzeń do końca roku i ma 800 milionów dolców na czysto. Mało?
  Dla apple pewnie za mało, bo oni dymają frajerów na miliardy.

  Myślcie rozumem, a nie reklamą i działami PR producentów. Za jakość się płaci fakt, ale przepłacać 300% to zwykłe chamstwo (po stronie producenta) i frajerstwo (po stronie klienta). To że na zachodzie srają pieniędzmi to nie wymówka by ich nie szanować! Nie szanujesz pieniędzy to znaczy, ze nie szanujesz sam siebie, gdyż pracujesz na nie=nie szanujesz swojej pracy.

 3. Pakon pisze:

  „Coś tanio” – Fakt cena nie jest wygórowana, ale w Polsce pewnie narzucą większą kasę. Na pewno
  opłacalniej będzie kupować za granicą.

 4. Krystek1323 pisze:

  To jest chyba najczystszy OS. I szczerze podoba mi się bardziej niż większość nakładek. Taka cena ale czy na wyposażeniu jest modem. Zastanawiam się czy ten tablet wejdzie do oferty w polskich sklepach jeszcze przed końcem sierpnia

 5. qwerty pisze:

  z taką specyfikacją w tej cenie będzie wielkim sukcesem… aż żal, że Asus nie zaoferuje wyboru softu: czysty OS, lub z nakładką – wtedy brałbym Nexusa 7 II bez wahania!

 6. rosak pisze:

  cos tanio

 7. Slash pisze:

  premiera ma byc 24 lipca

  • Saineic pisze:

   Z tego co można wyczytać z plotek zamieszczonych na różnych stronach internetowych, 24 lipca ma odbyć się pierwsza prezentacja Nexusa 7 2, 26 lipca zostanie dodany do ofert sklepów, które będą mogły rozpocząć oficjalną sprzedaż dokładnie 31 lipca.

   • lukascube pisze:

    „26 lipca zostanie dodany do ofert sklepów, które będą mogły rozpocząć oficjalną sprzedaż dokładnie 31 lipca” – ciekawe kiedy trafi do Polski 😉

    • Saineic pisze:

     Też mnie ciekawi jaka jest szansa, że tablet trafi do sprzedaży w Polsce nie później niż miesiąc po oficjalnej premierze.

Dodaj komentarz


reklama