REKLAMA TP
środa, 24 lipca 2013, Antoni Żółciak

Test: Omega Meteor. Ciekawy tablet w przystępnej cenie

omega-meteor-01451
Omega Meteor - ekran / fot. tabletManiaK.pl

0 odpowiedzi na “omega-meteor-01451”

 1. Grzegorz pisze:

  A czy taki tablet bez wewnętrznego modemu może korzystać z połączenia z Internetem udostępnianego przez Bluetooth w telefonie? Jestem zupełnym laikiem w temacie tabletów 🙂

 2. ALTON pisze:

  Kupiłem ten tablet niedawno. W zamyśle zabijacz czasu dla żony i czasem dla córki. Skusiłem się na ten model pod wpływem powyższej recenzji. Od siebie dodam, że użytkuję na codzień Samsunga Galaxy Note 2 w związku z czym mam dość wyrobione zdanie na temat jakości. Moim zdaniem tablet Omega wykonany jest z bardzo kiepskich materiałów. Nie sprawia jednak wrażenia, że zaraz się rozpadnie. Efekt jacuzzi występuje, ale żeby go osiągnąć muszę mocno nacisnąć na ekran (w normalnym użytku nie użyłbym nawet połowy tej siły, którą przyłożyłem). Kamerka tylna kiepska, ale jako dodatek jest okej. Wyświetlacz fajny bez dwóch zdań. Jasny z dobrymi kolorami. Rozdzielczość wystarczająca. I tutaj wypadałoby przestać marudzić. Tablet działa sprawnie i dość szybko. Na tyle szybko, że jestm tym faktem zaskoczony. W Antutu wynik 10794 gdzie mój note osiąga 18212.. różnica nie jest kolosalna. Mój meteor kosztował mnie 450zł nowy i uważam, że za tą kasę jest SUPER.

 3. zoby pisze:

  Dzień dobry, a jest firmware na ten cud, szył firmware od 8500, nie włącza się

 4. T pisze:

  W Auchan Gdańsk mają go za 419 zł.

 5. pika pisze:

  Tylna część obudowy to rzeczywiście kiepski plastik, ale przód jest już ok. Mało pamięci bez roota i kombinacji z zamianą pamięci na sd się nie obejdzie.
  Bateria trzyma zadziwiająco długo nawet 4h ciągłego użytkowania. Można znaleźć w cenie mniejszej niż 400zł.


reklama