REKLAMA TP
, Android Lenovo Tablety

Lenovo S6000 trafia do sprzedaży w Polsce

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

12 odpowiedzi na “Lenovo S6000 trafia do sprzedaży w Polsce”

 1. Pawel pisze:

  Wiadomo już kiedy będą wyniki testu tego tabletu?

 2. kamkru pisze:

  @ZZ rozumiem, że chodzi o porównanie pomiędzy S6000,a Kiano Core 3G, zatem subiektywnie mogę powiedzieć, że nie ma porównania – inna liga 😉 Może to być nieco nie obiektywne ponieważ mój Kiano jest pełen wad – nie łączy się z Aero, ma wadliwą baterię (ładuję się kilkanaście godzin i szybko rozładowuje), jego wyświetlacz jest zdecydowanie mniej nasycony kolorami w porównaniu do modelu z przed „liftingu”, jest zdecydowanie cięższy niż modele ze starej partii… Oczywiście będę to wszystko reklamował jednak nie mam teraz na to siły – nie po to się kupuje sprzęt, żeby prosić się po serwisach o naprawę zasadniczo najważniejszych i najbardziej reklamowanych funkcji urządzenia. Natomiast jeżeli chodzi stricte o porównanie, to S6000 przy Kiano wydaje się być urządzeniem zdecydowanie bardziej dopracowanym i nowoczesnym (wymiary, grubość, designe). Trzymając Lenovo nie muszę się „siłować” aby w miarę komfortowo zaznaczyć coś na środku ekranu – w Kiano ze względu na grubość było to nieprzyjemne. Jeżeli chodzi o wydajność można powiedzieć, że oprócz cyferek w np w antutu (Kiano +- 10500, S6000 +- 12600) podczas użytkowania nie widać różnicy. Jeżeli chodzi o modem 3G i Aero2 to w moim przypadku Kiano nie działa, Lenovo nie ma najmniejszego problemu, jeżeli chodzi o czas ładowania Kiano „nie działa”, Lenovo ładuję się około 4h. Jednak w Kiano bardziej do gustu przypadło mi rozmieszczenie ekranowych przycisków „cofnij, ekran główny i ostatnie aplikację” ponieważ znajdują się one na dolnym pasku po lewej stronie co umożliwia komfortowe ich używanie bez zmiany uchwytu tabletu, a w S6000 są umieszczone na środku – trzeba zmienić uchwyt, żeby się do nich dostać.

 3. ZZ pisze:

  Kamjru jak byś porównał oba modele to który jest lepszy i szybszy?

 4. kamkru pisze:

  Ja jako użytkownik modelu z 3G mogę napisać krótko swoje spostrzeżenia.

  Ogólnie tablet godny polecenia ale warto zwrócić uwagę na kilka rzeczy:
  Pierwszy tablet musiałem wymieniać, drugi, aktualnie używany również nie jest idealny…
  W pierwszym tablecie tego modelu miałem rozjaśnienie (odcisk fabryczny), który był widoczny na białym tle. Tablet wymieniłem na inna sztukę tego samego modelu – ta z kolei posiada dość widoczne wycieki światła przy krawędziach ekranu (czego nie odnotowałem w pierwszym egzemplarzu) – popularne w ipadach i asusach transformer’s co sprawia, iż pracowanie po ciemku z aplikacjami czy filmami o czarnym obrysie jest mało komfortowe i budzi irytacje …

  Kolejno tablet potrafi skrzypieć na górnym dłuższym boku w jego prawej części. Po włożeniu karty sim jej zaślepka nieco odstaje i potrafi się samoczynnie odpiąć.

  Tablet łapie minimalnego “laga” przy przesuwaniu listy aplikacji, jeżeli wcześniej zamknęło się jakikolwiek program.

  Z rzeczy, które występują w każdym modelu można zwrócić uwagę na dość niefortunne umiejscowienie przycisków regulacji głośności – trzymając tablet w orientacji poziomej zdarza się zmienić głośność urządzenia.

  Reasumując w krótkim czasie miałem dwa modele S6000 – żaden nie był/nie jest idealny czego można by wymagać przy sprzęcie tej „klasy”. Dla porównania mam też Kiano Core 10.1 G, który przy S6000 wydaje się być wolnym, ciężkim, brzydkim urządzeniem – jednak nie wykazuje żadnego z wyżej wymienionych problemów (za to ma parę innych – wyświetlacz, modem, bateria… 😉 )

  Jeżeli redakcja podejmie się testu tego tabletu zapraszam do współpracy i porównania powtarzalności jakości pomiędzy egzemplarzem dostarczonym do redakcji, a moim prywatnym – bowiem o jakości świadczy powtarzalność. Pozdrawiam

 5. Pawel pisze:

  Też czekam na test jestem zainteresowany by go kupić

 6. ZZ pisze:

  Doprosić się nie można testu tego urządzenia 🙁 i proszę żeby przetestować wersję z 3g bo jest niewiele droższa a sporo lepsza bo prócz 3g i GPSa, którego nie ma model tylko z wifi!

 7. Sorc pisze:

  Staszek nie porównuj wsparcia.

  Redakcjo kiedy test ? 🙂

  • Szymon Marcjanek pisze:

   Jeszcze pracujemy nad ściągnięciem testowego egzemplarza, więc na razie nie możemy niczego obiecać, ale postaramy się pokazać ten sprzęt jak najszybciej. 🙂 Pozdrawiam

  • Szymon Marcjanek pisze:

   Dotarł już do nas S6000 – test wkrótce. 😉

 8. Staszek pisze:

  To już lepiej kupić tańszego „chińczyka” od tego „chińczyka” (lenovo to chińczyki).

  Sami sobie konkurencję robią, a lenovo się ceni

Leave a Reply


reklama