, Areny i porównania Tablety

Jaka przekątna jest najlepsza w tablecie? Porównujemy popularne formaty

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

11 odpowiedzi na “Jaka przekątna jest najlepsza w tablecie? Porównujemy popularne formaty”

 1. Damianek pisze:

  No powiem Ci Damian ładnie wkładasz te tablety do torby, jak rasowy złodziej. Jeszcze te umięśnione ręce, wrrrr

 2. Prowski pisze:

  Brakuje mi tu jednego. Jak sprawa sie ma do gier? Jako ze sporo osob kupuje tablet do grania to i takie porownanie by sie przydalo.

 3. Pilotmh pisze:

  Czy na tablecie 8″. Można czytać pliki pdf bez powiększenia. Tak aby na tablecie wyświetlała się cała strona.

 4. twin86 pisze:

  albo o komfort czytania e-booków nie tylko w pdf ale i epub:)

  Dla mnie najlepszym rozwiązaniem jest ekran 4:3 taki jak w Ipad mini. szkoda tylko ze ppi mniejsze, ale dla mnie może być

 5. M8 pisze:

  Z całym szacunkiem, ale kto normalny wkłada tablet do kieszeni? Nawet, jak ktoś ma w spodniach nienaturalnie wielkie kieszenie, to chyba nie będzie aż tak głupi, aby wepchać do niej 7-calowe urządzenie. O większym nie wspominając.

 6. Antoni Żółciak pisze:

  Tekstowi się akurat przyjrzano, pobieżnie co prawda, ale przyjrzano. Część masz w filmie, część w artykule. O zdjęciach myślałem, natomiast to już jest temat-rzeka z prostego powodu: mamy zdjęcia 4:3, 1:1, 2:3, 16:9 i jeszcze inne, bardziej rozległe panoramy. Filmy wydawały mi się bardziej uniwersalne.

  Jeśli się pojawi więcej głosów, takich jak Twój, to postaram się zrobić drugą część artykułu – ale nic nie mogę obiecać, bo nie zawsze udaje się zorganizować tablety w tym samym terminie.

 7. Kowalski pisze:

  Dlaczego w tym porównaniu nie przyjrzano się tekstowi i grafice? Nie ma słowa o tym jak wyglądają komiksy, zdjęcia, pdfy na różnych formatach ekranu…

Leave a Reply


reklama