, Android GOCLEVER Tablety

Promocja | GOCLEVER TAB T76 z GPS i DVB-T za 348.98 zł


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

5 odpowiedzi na “Promocja | GOCLEVER TAB T76 z GPS i DVB-T za 348.98 zł”

 1. Krzysztof pisze:

  Nie polecam. Sprzęt niby w atrakcyjnej cenie i funkcjonalny ale ja na zakupie straciłem, ponieważ jest marnej jakości. Dokładnie po pół roku wylał się wyświetlacz i nie było to uszkodzenie mechaniczne tylko nastąpiło to samoczynnie w tablecie, który od początku przechowywany był w futerale. Gwarancja na wszystko 2 lata ale na wyświetlacz i baterię pół roku! I to najbardziej szwankuje. Wymiana 200 zł + koszty przesyłki.
  Tylko dlaczego ja ma płacić za coś co miało ukrytą wadę? Tak naprawdę to gwarancja jest na 6 miesięcy, bo jak coś ma się popsuć to albo wyświetlacz albo bateria.
  Rzeczywiście nie było na rynku lepszego sprzętu za taką cenę i postanowiłem kupić, pomimo uszkodzenia, drugi tablet tej firmy. Kupiłem ponownie w sklepie Goclever następny tablet i okazało, że późniejsze modele mają usterkę z dźwiękiem. W moim starym tablecie w skali od 1 do 10 już na 2 i 3 była bardzo dobry odbiór dźwięku a w nowszych modelach na 5 ledwo co był słyszalny dźwięk a na 10 był taki jak w starym tablecie na 3. Poszedłem do sklepu tradycyjnego sprawdziłem i ta sama usterka.
  Jak ktoś nie ma porównania to będzie, że to prawidłowy poziom dźwięku. Tylko po co komu nawigacja – jak komend w samochodzie nie słychać.
  TV to też bezużyteczny dodatek, w domu mam słaby zasięg i nie da oglądać się telewizji DVBT, aż się prosi aby gniazdo antenowe zamontować, a nie dodawać słabiutką antenkę teleskopową, na której nie można złapać zasięgu.
  Także kupiłem tanio bardzo funkcjonalny sprzęt, ale po 6 miesiącach okazało się że jest do wyrzucenia – straciłem 500 zł. Bardzo dobrze działa sklep internetowy tej firmy, można zwrócić wadliwy sprzęt, ponosząc jedynie koszty przesyłki.

 2. Arti pisze:

  No to proszę:
  – według 3 różnych porównywarek cenowych aktualnie jest od 18-23( zależy jak liczyć ) atrakcyjnych cenowo modeli tabletów( piszę tylko o tych z pierwszych/drugich miejsc w swoich kategoriach , dane na g. 12:44).Jeżeli tabletmaniak chce w ten sposób kleić dziury , to proszę bardzo , ale ja w takim razie rezygnuje z Waszych info.Możecie zrobić tych 18-23 newsy , ale stracicie wiarygodność…
  – naprawdę ten model to jakiś ciekawszy przypadek? Dali coś nowego ( etui , mapę, ściereczki chociaż?)?
  – myślę , że wielu waszych czytelników czeka na : dłuższe opisy , testy , recenzje , nie tylko sprzętu , ale i apek , akcesoriów,dodatków itp, itd…
  – warto byłoby też poszukać nowinek na stronach chińskich/koreańskich/japońskich , a nawet niemieckich i amerykańskich.Krótkie info o np. nowych e-inkach , procesorach Allwinera czy BayTrailach byłoby na miejscu , gdyby je uzupełnił po tygodniu dłuższy artykuł podsumowujący.
  – tworzycie juz zespół , więc i wymagania czytelników są większe: na dziś nie widzę nic więcej niż u Ediego ( sorki Edi, bardzo lubię twój blog , ale widać tam TYTANICZNĄ pracę JEDNEJ osoby ) .
  Popatrzcie proszę na : Antyweb, Spidersweb , Dobreprogramy , proszę!!!!

 3. Arti pisze:

  Paweł , proszę czytaj co piszesz….
  Co to za promocja , jak w zwykłym sklepie można to ustrojstwo kupić za 345 zeta…na Aledrogo za 320 ,a znalazłem ofertę nowego nawet za 318 zł.(ok. + 12 zł dostawa…).
  To wygląda na promocje sklepu…

 4. Arti pisze:

  Do 24 maja? Naprawdę?

Dodaj komentarz


reklama