, Android GOCLEVER Newsy Promocje Tablety

Promocja | GOCLEVER QUANTUM PACK – tablet i smartfon za 599 złotych

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

7 odpowiedzi na “Promocja | GOCLEVER QUANTUM PACK – tablet i smartfon za 599 złotych”

 1. marjan45 pisze:

  uwagsa na bubel !
  kupiłem staraciłem, pytać trzeba użytkowników nie serwisantów, zawiedziony overmaxem i goclever too service 🙁

 2. Mirosłąw pisze:

  w trakcie nawigacji w Automapie w trybie uśpienia telefonu (wyłączony ekran, komunikaty głosowe w tle) niestety GPS regularnie na chwilę traci fiksa 🙁 po czym po niedługim czasie łapie go znowu. Problem rozwiązuje włączenie telefonu co jednak bardzo niekorzystnie odbija się znowu na pracy baterii. Niestety to poważny problem czy pracujecie może nad tą wadą?

 3. Dumny Polak pisze:

  Jestem inżynierem. W czerwcu kupiłem GOCLEVER HYBRID. Wcześniej nie myślałem o tablecie, ponieważ brak fizycznej klawiatury mnię zniechęcał. Mojego HYBRID’a rozebrałem na części. Konstrukcja rzeczywiście jest świetnie zaprojektowana. Widać, że ludzie, którzy nad nią pracowali, wiedzieli co robią. Mimo niedociągnięć i kilku rzeczy, które bym zmienił, HYBRID sprawuje się świetnie, jest zrobiony z trwałych materiałów i myślę, że będzie ze mną jeszcze długo.

  W przedsprzedaży kupiłem QUANTUM 4. Gdy do mnie dotarł, nie mogłem się nadziwić, jak to możliwe, że za 300 zł można zbudować tak dobry telefon. Przy tej cenie nędzny aparat nie jest dla mnie problemem. Mogłoby go nie być wcale. Zachęciłem 10u znajomych by, również kupili Quantum. Wszyscy są bardzo zadowoleni. NIKT SIĘ NIE SPOTKAŁ Z TRZASKAMI.

  Od niedawna jestem posiadaczem Insignia 5X + Aerodisplay (Quantum został przekazany dalej). Jest doskonały. Działa bardzo szybko, aparat robi świetne zdjęcia, wyświetlacz niczym nie ustępuje wyświetlaczom z najdroższych smartfonów apple, samsung czy LG! Jedyne co bym zmienił to położenie portu micro usb i wystającą kamerę.
  AERODISPLAY to dokonałe uzupełnienie, urządzenie, które naprawdę zmienia telewizor w ogromny telefon.

  CO NAJWAŻNIEJSZE, NA WSZYSTKIE TE URZĄDZENIA: HYBRID, QUANTUM 4, INSIGNIA 5X, AERODISPLAY WYDAŁEM NIECAŁE 2000 ZŁOTYCH!!!! ZA TAKĄ KWOTĘ NIE KUPIŁBYM NAWET JEDNEGO TOPOWEGO SMARTFONA!!!
  POKAŻCIE MI CHOCIAŻ JEDNĄ FIRMĘ W EUROPIE, KTÓRA POTRAFI ZAPROJEKTOWAĆ (TAK GOCLEVER TO ROBI I TO WIDAĆ!) I SPRZEDAĆ HYBRYDOWY TABLET, DWA SMARTFONY I ODBIORNIK MIRACAST W TAK NISKIEJ CENIE!!!

  W przeciwieństwie do większości anonimowych pieniaczy ja naprawdę używam produktów GOCLEVER, testuje je, a nawet rozkręcam.
  PO PONAD PÓŁ ROKU Z PRODUKTAMI GOCLEVER MOGĘ POWIEDZIEĆ, ŻE PODZIWIAM TĄ FIRMĘ ZA INOWACYJNOŚĆ I NIESPOTYKANĄ UMIEJĘTNOŚĆ CIĘCIA KOSZTÓW, KTÓRE POZWALAJĄ MI MIEĆ KONTAKT Z NAJNOWSZYMI TECHNOLOGIAMI W SUPER CENACH!

  JESTEM DUMNY Z TEGO, GOCLEVER TO POLSKA FIRMA, KTÓRA WEDŁUG MNIE, JEST NAJBARDZIEJ INNOWACYJNYM PRODUCENTEM ELEKTRONIKI W EUROPIE.
  MARTWI MNIE, ZE POLACY NIE POTRAFIĄ TEGO DOSTRZEC. WSZĘDZIE WĘSZYMY ŚCIEMĘ….

  Wszystkich, którzy myślą, że GOCLEVER to firma krzak, która tylko przykleja naklejki ze swoim logo zachęcam do zapoznania się z relacją z wizyty w ich siedzibie:
  http://andr…-goclever/

 4. Goclever Support pisze:

  Sprzedaliśmy ponad 50 tys smartfonów Quantum 4 i rzeczywiście w kilkudziesięciu (podkreślamy – KILKUDZIESIĘCIU) sztukach pojawił się problem trzasków. Pracujemy nad zidentyfikowaniem źródła problemu. Dobra wiadomość jest taka, że jeśli w Twoim Quantum 4 wystąpi usterka pt. trzaski, skontaktuj się z naszym serwisem (przez formularz lub Infolinię) a gwarantujemy, że udzielimy pełnego wsparcia.

 5. foxdog pisze:

  GQ Quantum4- Szerokim łukiem!
  Dość, że wypuścili bubel nadmiernie ufając kontroli technicznej chińskich producentów-to jeszcze ujawnili bezradność i małe kompetencje serwisu.Teraz nawet geniusz PR-u już nie pomoże.
  A mógł z tego być super Hit!

 6. Radar1983 pisze:

  potwierdzam , quantum 4 ma wadę- trzaski a goclever udaje , że nic nie ma, odradzam zakup

Dodaj komentarz


reklama