, Android LG Newsy Promocje Tablety

Promocja | LG G Pad 8.3 z e-bookiem „Sezon burz” w prezencie

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

3 odpowiedzi na “Promocja | LG G Pad 8.3 z e-bookiem „Sezon burz” w prezencie”

 1. Rychu pisze:

  czy to cudo posiada modem 3G aby włożyć kartę AERO2 ?

 2. laro pisze:

  Wiadomo, że na ekranie full Hd e booki czyta się lepiej. Mam twn tablet i jest calkiem fajny. Zauważyłem że jest aplokacja od google dk czytania. Jest to kiosk google czy jakoś tak i tam można czytać ebooki i jest automatycznie zainstalowana

 3. krzysztofo pisze:

  Mam pytanie: jak się czyta ebooki na tym urządzeniu? Czy wysoka rozdzielczość rzeczywiście znacząco poprawia komfort czytania? Próbowałem czytać na starodawnym tablecie z niską rozdzielczością (1024 x 600 przy 10 calach) i kiepsko moje oczy to znosiły. Zwłaszcza, że czytałem na aplikacji Legimi, a w niej nie można zmienić tła na inne niż białe, chyba, że tryb nocny, ale ten jeszcze bardziej był męczący. Czy w ogóle da radę z poziomu ustawień tabletu podmienić kolor biały na coś w rodzaju sepii?
  Miałem zamiar kupić właśnie ten tablet, ewentualnie nexusa 7 2013, ale teraz sam nie wiem. Zastanawiałem się nad czytnikiem ebooków z e-papierem, jednak te są małe i nie nadają się do niczego innego, po za czytaniem książek, a ja chciałem coś uniwersalnego. Poczytać, posłuchać muzyki na słuchawkach (spotify, youtube), coś tam pogrzebać w Internecie, itp.

Dodaj komentarz


reklama