, Android Plug Tablety

Mamy informacje na temat Plug FORCE 4G i Impact 4G

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

13 odpowiedzi na “Mamy informacje na temat Plug FORCE 4G i Impact 4G”

 1. piterek4560 pisze:

  Moja cierpliwość też już się wyczerpała. Firma ewidentnie wali w pręta. O odzewów ma e.maile. Kupuję dzisiaj tablet sony xperia z z lte i nirch sobie gdzieś wsadzą tegp pluga 4g.

  • Maciek pisze:

   Piterek – zgłoś się do Pana Pawła Gajtkowskiego 🙂 Na pewno Ci pomoże – wszak On nie miał problemów z kontaktem z tą dziadowską firmą, której produkty szeroko reklamuje. Poza tym pisze mitomańskie bzdety o sprzęcie…którego nie ma ! Oprócz Pana Pawła widzę również masę osób, które nie mają problemów z nawiązaniem kontaktu z tą firmą „od siedmiu boleści”. Zapewne są nawet jej pracownikami… 😉

   • Paweł Gajkowski pisze:

    „Zacznijmy od tego, że sztuką jest się dodzwonić do firmy z Krakowa. Po kilkunastu nieudanych próbach postanowiłem, że będę wisiał tak długo na linii, aż komuś z drugiej strony znudzi się brzdękanie telefonu” – to według Ciebie nie był problem z dodzwonieniem się?

    A niby co ja reklamuję, bo nie bardzo rozumiem? Piszemy na tym serwisie o sprzęcie, który debiutuje na polskim rynku, a czasem i nie (patrz chińskie propozycje). A niby o jakich urządzeniach piszę „mitomańskie bzdety”? Proszę o przykłady, bo puste słowa, to trochę słaby argument.

    • Maciek pisze:

     Panie Pawle – bez urazy, ale proszę wejść na stronę tej „firmy” – tam są przykłady 🙂
     Potem podyskutujemy ok?
     Dla niezorientowanych firma krzak ma na stronie do sprzedaży …jeden tablet z …promocją świąteczną (o porażającej specyfikacji:)
     Pozostałe, to produkty niedostępne. To tyle i aż tyle 🙂
     P.S. Kto tu jest mitomanem niechaj inni rozstrzygną – ma Pan przykłady Panie Pawle o które Pan prosił.

 2. Maciek pisze:

  Dzisiaj wszedłem na stronę Pluga (24.02) i okazało się, że w produktach są …3 tablety. 1. Plug „Force 9,7″ (większa rozdzielczość, bez modemu) 2. Plus impact 2 – 7” (modem 3G) 3. Plug 10,1 (1200×800 i 16:10 oraz brak modemu)Dodatkowo uruchomiona została przedsprzedaż … Plug-a Impact 2 z modem …3G, 7* o rozdzielczości 1024×600 🙂
  O modelach FORCE 4G oraz IMPACT 4G ani słowa…
  Chyba mi przeszła chęć kupna tego tabletu po mitomańskich zapowiedziach firmy krzaka, które nie znajdują żadnego pokrycia w rzeczywistości. Ktoś gdzieś puścił bąka, a ktoś to powielił, tylko jaki to ma związek z rzeczywistością?

 3. OLa Galińska pisze:

  Połowa lutego coraz bliżej a tableta nie ma 🙁

 4. mcik pisze:

  sprzątali magazyny pod nową dostawe

 5. m pisze:

  No to przy okazji antyreklama – po co kupować sprzęt firmy, do której nie można się dodzwonić, chyba tylko po to, żeby sobie zszargać nerwy.

 6. LB197 pisze:

  Mają zamiar podać specyfikację Impacta w tym mailu? I dziękuję, że się pan wytrwale dobijał 🙂 Drogą mailowa jest o wiele łatwiej, w 12 godzin (pisane o 11 w nocy) odpowiedź jest 🙂

Leave a Reply


reklama