REKLAMA TP
, Android Samsung Tablety Testy

Samsung Galaxy Tab – test ManiaKa

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

14 odpowiedzi na “Samsung Galaxy Tab – test ManiaKa”

 1. Ola Kot pisze:

  Aha bo uwierze, że kosztuje 3.000zł!. widziałam wiele gazet i znalazłam tego samsunga i wcale tyle nie kosztaował. nawet jest tani bo kosztuje zaledwie 555zł

 2. edina pisze:

  Ludzie, kto to pisał – „wysokiej jakości materiałów, lecz należy mieć na uwadze, że jest to “tylko” podatny na zarysowania i pęknięcia plastik” – jedno wklucza drugie

 3. Michu pisze:

  Szkoda kasy, kupuje Archosa 70 (jak już kolejna partia będzie w sklepach, bo pierwsza rozeszła się na pniu…) – 999PLN za cortexa a8, czego chcieć więcej?

 4. nikky pisze:

  600-700zł można by dać ale więcej tj 1000 zł to już dużo za dużo. 2500 zł zaś to parodia cenowa roku.

 5. maniaK pisze:

  @buks, a ja właśnie z edycją dokumentów docs.google miałem problem, nawet nie tyle problem co nasza wersja Tab-a nie wspierała edycji. A to dziwne, bo Android 2.2 miał mieć taką możliwość. Samo przeglądanie dokumentów google niewiele mi daje…

 6. Mateusz Mila pisze:

  @Dariusz:

  Oczywiście można kupić Galaxy za granicą, tylko większość sklepów nie akceptuje wysyłki do Polski, a jeśli już, to naliczają kilkadziesiąt euro za wysyłkę. W rezultacie cena jest bardzo zbliżona do polskiej. Warto poszukać również na aukcjach internetowych. Poza tym Tab jest urządzeniem „młodym”. iPad ma już za sobą pół roku walki na rynku, i jego cena sadła. z Samsungiem będzie tak samo – to tylko kwestia czasu. iPad z 16 GB, WiFi i 3G kosztuje 2,499zł, Samsunga Galaxy Tab możemy dostać już za 2,599 zł, więc różnica nie jest wcale taka duża.

  Zdana na temat czy 7 cali to mało, czy wystarczająco są podzielone i argumenty obu stron wydają się być słuszne, więc o wyborze 7 czy 9,7-cali powinien zadecydować użytkownik, który z tabletu będzie korzystał.

  @buks: To prawda, nie wspomniałem o tym i o wielu, wielu innych elementach, które użytkownik Galaxy Taba znajdzie. Gdybym zaczął opisywać wszystkie funkcje, recenzja byłaby znacznie dłuższa – a z pewnością niektóre rozdziały. „Głęboka integracja z aplikacjami googla” występuje głównie dlatego, że mamy do czynienia s systemem tej firmy. Android w ten sposób upraszcza nam po prostu życie, łącząc wszystko co się da z naszym prywatnym kontem e-mailowym na G-Mailu.

 7. buks pisze:

  Piszę ten tekst ze swype i nie sądzę, żeby to był gadżet – jak wszystko wymaga przyzwyczajenia się.

  Ważną informacją, której wg mnie zabrakło w tekście jest sprawa głębokiej integracji z aplikacjami Google – jeżeli chce się korzystać z pełni zalet urządzenia trzeba po prostu korzystać z Google Aps (Gmail, kalendarz, etc.).

  Kolejna sprawa to kontakty z karty SIM (kto ich w ogóle jeszcze używa w dobie Google Sync) – oczywiście jest do nich dostęp z apletu USTAWIENIA.

  Dylemat pomiędzy iPad a Galaxy Tab rozwiązał się dzięki dużo lepszemu wsparciu w postaci Android Market oraz NORMALNEJ (czyt. obsługującej Flash) przeglądarki internetowej.
  Poza tym rozmiary urządzenia są bardziej ergonomiczne – 7 cali to optymalna mobilność.

  Wg mnie to najbardziej przełomowe urządzenie (jeżeli chodzi o podejście do przenośności urządzeń i potencjał rozwojowy), choć przyjdzie mu się zmierzyć z anachronizmem konsumentów. 😉

 8. Dariusz pisze:

  Poza tym jak Galaxy Tab ma konkurowac z Ipadem skoro ten drugi jest tańszy 16 GB – 2100 zł w iSpot

 9. Dariusz pisze:

  A nie lepiej kupić G Taba taniej za granicą, niż płacić dodatkowym pośrednikom za PR. Nie muszę wskazywać sklepów online, bo i tak każdy znajdzie. Moim zdaniem 7″ to wciąż za mało aby konkurować z iPADem, a przecież wystarczyło dodać 3 cale i … ta sama cena i sukces murowany.

 10. Pablo pisze:

  Bądź co bądź Apple wyprzedził innych i wszyscy go gonią 😀 Cena za Galaxy nieuzasadniona, bo za ipada 3g 64giga mozna dac na necie 3500zl. Magia Jabłuszka 😀 Galaxyfajne do pociągu 🙂 Wazne, ze jest tak zmontowany, ze nie trzeszczy tak jak niektore laptopy gdy sie je wezmie do reki 🙂

 11. pacardo pisze:

  o jakich wadach mówisz?

 12. Mateusz Mila pisze:

  Masz rację, Galaxy Tab nie posiada trybu Makro, co chciałem podkreślić, ale zaszłą pewna pomyłka (dzięki za czujność). 4-krotny zoom dostępny jest podczas robienia zdjęć, nie w trakcie nagrywania filmów – tych osobiście zbyt wiele nie robiłem, gdyż ich jakość pozostawiała wiele do życzenia…

 13. Olgierd pisze:

  Mam opisywany tablet od 2,5 tygodnia i zaskoczony jestem dwoma informacjami, że urządzenie posiada ZOOM 4X w kamerze oraz tryb Makro? Przeszukałem instrukcję liczącą 80 stron i nie znalazłem tych funkcji. Przepatrzyłem ponownie urządzenie i z przykrością stwierdzam, że albo ja mam inny soft albo ktoś się pomylił! Będę wdzięczny za wskazanie gdzie takowe funkcje są dostępne?! A co do sprzętu to po tych kilkunastu dniach uważam, że jest do dobry zakup pomimo kilku wad.

 14. pacardo pisze:

  ze stwierdzeniem, że 5 to za mało a 9 cali za dużo całkowicie się zgadzam. to 7″ jest najmobilniejsze.

Leave a Reply


reklama