REKLAMA TP
, Android GOCLEVER Intel Newsy Promocje Tablety

Promocja | GOCLEVER INSIGNIA 785 PRO w niższej cenie

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

7 odpowiedzi na “Promocja | GOCLEVER INSIGNIA 785 PRO w niższej cenie”

 1. czolgista pisze:

  również kupiłem w xkom i też musiałem przestawić język klawiatury na polski z powodu podpiwiedzi, ale tak jak ktoś już pisał – to normalne w androidzie

  co do samego tabletu, to jestem bardzo zadowolony. oczywiście brakuje 3g, ale proszę nie porównujcie go do ariesa 785, bo to zupełnie innej klasy sprzęt – zrozumieją to tylko ci który korzystali z obydwóch, a nie internetowe ”naziry”.

  żadnego syczenia w głośnikach u siebie nie słyszę, aktualizacja pojawiła mi się zaraz po wyjęciu tabletu z pudełka, zainstalowała coś tablet się zrestartował i to wszystko – ale żadnych zmian nie zauważyłem (zresztą nie miałem czasu zbytnio przypatrzeć się jak wyglądał system przed aktualizacją). dlatego kolego wyżej ->>> chyba po prostu trafiłeś na jakiś wadliwy egzemplarz – zgłoś, reklamuj i już

 2. INSIGNIA 555 pisze:

  Insignia 785 ( Kilkanaście godzin użytkowania i mamy pierwsze niedociągnięcie!!! jeśli tablet podczas instalacji z marketu wyłączy się z braku zasilania po uruchomieniu wywala błąd z usługą gaaps i framework co skutkuje utknięciem poprzez brak możliwości obsługi i pomaga tylko format do fabryki oj będą wam potrzebne aktualizacje bo już widzę tone zwrotów i sprawdźcie użytkownicy takowego tabletu czy u was tego nie ma bo później na zwrot będzie za późno i będą wam zabierać sprzęt na miesiąc i oddawać taki sam p.s. czemu głośniki syczą bez powodu w aplikacji mimo iż dźwięk jest na max wyciszony??? No i OTA nie aktualizuje bo rozpoznaje pobraną przez siebie paczkę jako złą!) Jak tak ma działać ten tablet to będę żałował zakupu bo puki co tylko Insignia 5X działa okej jednak nie ma aktualizacji a Quantum 4 drugi raz w serwisie z tego samego powodu czyli miesiąc bez fona dla brata.

 3. dawid pisze:

  @Ludu modem 3g ma GoClever Aries 785 jest w podobnej cenie.

 4. ludi pisze:

  Tablet byłby fajny gdyby miał 3G, konkurencja to ma i jest nawet tańsza…a wygląda niemal identycznie.

 5. jasz07 pisze:

  Mam ten tablet kupiony w x-kom. Jest to mój pierwszy tablet. Działa przyzwoicie. Nic nie skrzypi, nic się nie zawiesza. Ciekawostką dla mnie są podpowiedzi podczas pisania na klawiaturze,nijak nie pasują. Ekran, choć wg. specyfikacji niezbyt dokładny to prezentuje się nieźle.

  • twin pisze:

   co masz na myśli „niezbyt dokładny”? że niby niska rozdzielczość?

  • fran pisze:

   jasz07, prawdopodobnie masz ustawione podpowiedzi w jezyku angielskim, mozesz to zmienic w ustawieniach. jest to typowa funkcjonalność android.

Leave a Reply


reklama