, Android Samsung Tablety

Testujemy tablet Samsung Galaxy Tab 3 8.0 3G. Co chcecie wiedzieć?


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

11 odpowiedzi na “Testujemy tablet Samsung Galaxy Tab 3 8.0 3G. Co chcecie wiedzieć?”

 1. exe pisze:

  Mam ten tablet od półtora miesiąca. Ogólnie rewelacja. Bardzo mocna antena wifi, sieci komórkowe łącznie z aero2 bez problemów. Natomiast jedyne co mnie mocno denerwuje to mało miejsca na aplikacje. Z 16 gb zostaje ok 11. Niby jest moźliwość przenoszenia aplikacji na kartę pamięci, niestety u mnie to nie zdaje egzaminu. Prosił bym o sprawdzenie jak jest u Was. Np na pdzykładzie real racing 3. Instaluje, pobieram 1,5 gb, daje przenies na kartę pamięci i niby przenosi ale główny plik i tak zostaje w pamięci wew. i nic się nie zmienia. Przeczytałem sporo poradników i dalej nie wiem jak bez roota sprawić, aby dało sie instalować lub przenosić apki na kartę pamięci.

 2. JaSem pisze:

  Wow, wersja z 3G rządzi 🙂 To ja bym poprosił o test, taki jak zwykle się robi, czyli siedzenie na necie, przeglądarka, bez przerw – i porównanie ile wytrzma, gdzy dzieje się to z wykorzystaniem WiFi a ile z z wykorzystaniem 3G. I analogiczny test z ciągłym oglądaniem video, raz plik z pamięci, bez włączonej WiFi / 3G i drugi raz – gdy film leci po 3G, np. YouTube czy tym podobne.
  Pozdrawiam!

 3. rcicho pisze:

  Prosze opisać zasięg sieci komórkowych i wi-fi (czułość anteny) w porównwniu do innych tabletów czy smartfonów. Płynna praca czy czasami muli? Wyniki z Androbench? Czas ładowania do pełna akumulatora?

 4. zmiertek pisze:

  Pierwszy tablet z 5 Gb ram?

 5. pii pisze:

  Mnie interesują praktyczne problemy wynikające z umiejscowienia głośników

 6. JaSem pisze:

  Testujecie wersję bez 3G? To wielka szkoda, ponieważ bardzo cięzko znaleźc testy wytrzymałosci baterii gdy się pracuje z internetem przez GSM i w ogóle pracy z modemem 3G, z Aero itp. – więc moglibyście na tym polu mocno zapunktowac.
  Napiszcie jak obecnośc przycisków sprzetowych wpływa na komfort pracy – czy uzyskana dzięki temu dodatkowa powierzchnia ekranu (wolna od soft buttons) jest faktycznie tak odczuwalna? Czy same przyciski na obudowie nie przeszkadzają w sensie ergonomii uzytkowania?
  Czy rozdzielczośc przy tej wielkości ekranu jest wystarczajaca (to najczęstszy zarzut ze strony Nexus-owców) – czy lepiej mieć te 1200 przy ośmiu calach, większy ekran, czy może jednak 1920 na 7 calach? Jak to się ma w praktyce (zakładając, że nie używamy lupy podczas pracy 😉
  Oglądając Taba ma się wrażenie, że obudowa jest dośc delikatna, że przez tą cieńkość, przez plastik ma się wrażenie, że zaraz się złamie – jak to wygląda po dłuższym uzytkowaniu?
  Pozdro!

  • Mateusz Raczyński pisze:

   Co prawda do testów dostaliśmy model z 3G, ale w egzemplarzu, który nam przysłano niestety on nie działał i stwierdziliśmy, że przedstawimy testy tak, jak dla wersji bez tego modułu. Udało się jednak zdobyć tablet z działającą siecią komórkową, a więc testujemy jednak Samsunga Galaxy Tab 3 8.0 3G. Jeśli chciałbyś jeszcze coś o nim wiedzieć, to pytaj 😉

 7. Wiwa pisze:

  Tablety z Androidem niektórych firm oferują możliwość korzystania z internetu po kablu. Oczywiście można to uważać za zupełnie sprzeczne z ideą mobilności tabletów, ale czasem gdy domowe wifi lub w pracy wysiądzie warto byłoby podczepić kabelek (wersja tabletu bez 3G). Dlaczego Samsung takiej możliwości nie daje i czy można zainstalować jakąś apkę bez roota, która taką funkcję włącza.

Dodaj komentarz


reklama