, Android Prestigio Tablety Testy

Test tabletu Prestigio MultiPad 4 Ultimate 8.0 3G

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

5 odpowiedzi na “Test tabletu Prestigio MultiPad 4 Ultimate 8.0 3G”

 1. kapix124 pisze:

  900zł za procesor w architekturze A7 , rozdzielczość 1024×768 i 250cd/m2 jasności maksymalnej to za dużo, wolałbym kupić Kiano elegance by zanetti 8 3G, który mo gorszy aparacik

 2. Zorro pisze:

  A co masz do rozdzielczość właściwie? To przecie HD czyli nie taki znowu leciwy standard! Z tego co wiem materiał użyty do konstrukcji to aluminium, co jest miłym wyróżnikiem, zapewniającym w dodatku wrażenie stabilności całej obudowy. Cena jest kwestią wyboru. Jedni kupią, inni nie. Jakoś nikt się nie burzy do Apple, że za drogie. A może nie?

 3. Maciek pisze:

  Cyt.: Prestigio postarało się o 8-calowy ekran o rozdzielczości 1024 x 768 pikseli…Można to skomentować : JAK ZAWSZE ! 🙂 Jeszcze 2-3 miesiące i z takimi rozdzielczościami (i za taką cenę) mogą nie doczekać okresu komunii ! 🙂 Za 9 stów i…jeszcze dają etui !!! hahaha – za taką cenę można kupić ok. 5 lepszych tabletów. Brak HDMI oraz beznadziejny GPS (czytałem o tym również na innych forach) mogą sobie ten tablet w buty wsadzić ! A komponenty użyte do produkcji, to oczywiście czyste złoto, platyna, iryd oraz włókno węglowe.

 4. PePe pisze:

  Ale zobacz jakich komponentów użyto do produkcji. Poza tym w zestawie jest skórzane etui, to przecież też kosztuje no nie?

 5. Lucek pisze:

  Za drogi moim zdaniem, acer a1 811 kosztuje na chwilę obecną około 600zł (ma wyjście hdmi)

Leave a Reply


reklama