, Android Newsy Prestigio Promocje Tablety

Promocja | Prestigio MultiPad 2 Pro Duo 7.0 w RTV Euro AGD za 349 zł

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

17 odpowiedzi na “Promocja | Prestigio MultiPad 2 Pro Duo 7.0 w RTV Euro AGD za 349 zł”

 1. 123 pisze:

  Nie polecam,tablet zepsuł się po 4dniach użytkowania,padła matryca,wymienili i było ok przez 2miesiące i powtórka z rozrywki,kolejne 2,5miesiąca i znowu tablet jak poprzednio się wyłączył i nie reaguje na nic…tablet jest tani i ogólnie fajnie się spisuje ale 5miesięcy=3usterki to jak dla mnie za dużo

 2. zorientowany pisze:

  Panowie, szanując Wasze opinie (moją proszę też uszanować) praca pracy nierówna. Są różne profesje i różne wymogi pracodawców / klientów / rynku. Piszecie z punktu widzenia korporacji lub instytucji (państwowego molocha). Ja mówię o potrzebach sektora MSP, który szalenie rośnie – agencje kreatywne, reklamowe, wydawnictwa, generalnie praca projektowa). Chmura jest dla osób mobilnych, które potrzebują dostać się do swoich zasobów wszędzie gdzie się akurat znajdą. Owszem, zgadzam się, że infrastruktura, że transfer, ale pakiety dla firm też są i to coraz bardziej korzystne… Nikt mi nie powie, że nie jest to przyszłość magazynowania danych. To tak jakby zaprzeczać, że przyszłością jest rynek mobile. Niestety trend jest taki, że w biurze, stacjonarnie desktopy są OK, ale w tzw terenie to jednak coraz częściej tablet czy smartfon. Zresztą zobaczcie jak spada rynek notebooków, a jak roście sprzedaż urządzeń przenośnych.

  • Wredny Cenzor pisze:

   Nie znam nikogo, kto miałby tablet zamiast notebooka. Tablet kupuje się jako drugie/trzecie urządzenie. Nie sądzę, żeby w agencjach projektowych, projektanci projektowali na tabletach.
   Przyszłość przyszłością, ale póki co żyjemy w tym kraju w roku 2014. Co przyniesie przyszłość, nie wiem. Ja tam wolę mieć pojemną kartę microSD przy sobie (w telefonie) i tam trzymać dane, które mogą okazać mi się niezbędne.

   • asdf pisze:

    No i tu akurat jesteś w olbrzymim błędzie. Większość grafików w agencjach reklamowych korzysta z tabletów. Tworzenie grafiki jest znacznie łatwiejsze i szybsze przez dotyk niż za pomocą kursora myszki. Do tego w przypadku konieczności dojechania do klienta w celu zaprezentowania projektu i wprowadzenia przy nim szybkich korekt zawsze lepiej zabrać ze sobą tablet niż laptopa – jeśli prezentacja na tablecie nie zadowoli klienta zawsze można podpiąć go do komputera tegoż klienta. Tak dla jasności – jestem informatykiem, a do tego pracowałem przez 2 lata jako grafik w agencji reklamowej. To właśnie dzięki tej pracy poznałem możliwości tabletów i przekonałem się do nich, chociaż wcześniej nie byłem przekonany. Mogę też z całą pewnością stwierdzić, że klienci reagowali pozytywnie – na pewno znacznie lepiej niż jak przyjechałem do klienta z laptopem i zacząłem odpalać sam system i potrzebne aplikacje a jemu akurat zależało na czasie.
    Jak już było napisane – praca pracy nie równa. Jeden stoi przy betoniarce 12 godzin, a drugi jest pracownikiem „biurowym”, spędzającym w podróżach nieraz całe tygodnie.

 3. Maciek pisze:

  Zorientowany ! Pracuje od 32 lat w firmie (LP) gdzie od paru dobrych lat jesteśmy skomputeryzowani. Każde z Nadleśnictw korzysta z zapisu danych na taśmach. Reszty odpowiedzi na Twoje bzdury udzielił Ci Wredny Cenzor. Żyjesz biedaczku w CHMURACH ! Zejdź na ziemię i drób lekcje…

 4. zorientowany pisze:

  No właśnie, ciekawe kto tu gimnazjum kończy, skoro uważacie że tablet służy tylko do zabawy i multimediów… Coraz więcej osób decyduje się na pracę na tablecie (niekoniecznie na prezentowanym tu modelu), ale np w środowisku Windows. Do tego klawiaturka fizyczna i masz pełnowartościowego, mobilnego PCta. A dla tych niedowiarków – poczytajcie sobie o usługach w chmurze, które są zgodnie uznawane przez specjalistów za przyszłość w segmencie storage.

  • Wredny Cenzor pisze:

   Od 15 lat pracuję w IT, z czego 10 przy urządzeniach mobilnych. Tablet nie nadaje się do profesjonalnej pracy. Nadaje się do: rozrywki i multimediów oraz do komunikacji via e-mail, Skype itd. Może być pomocny w pracy, ale póki co nie zastąpi notebooka lub desktopa, no chyba, że czyjaś praca sprowadza się do obsługi pakietu biurowego, komunikatora i e-maila. Chociaż zrobienie poważnej prezentacji na tablecie to kpina. Niewygodnie, długo.
   99% posiadaczy tabletów używa go do wspomnianych przeze mnie zadań.
   Jak dodamy klawiaturkę do tabletu to co otrzymujemy? Małego notebooka. To nie lepiej sobie kupić 10″ notebook?

   Chmura ma lepszą przyszłość, ale nie u nas. Koszty szybkiego (min. realnego 10MB/s via GSM) dostępu do internetu są za wysokie, a infrastruktura niedoinwestowana. Co innego kraje rozwinięte jak USA, niektóre kraje Europy Zach. czy Korea Płd., tam chmura ma sens.

   Proszę nie pisz o segmencie storage w kontekście chmury, bo to śmieszne. Jaka poważna firma będzie trzymać np. swoje backupy w chmurze? Może jako 2gi backup, ale nigdy jako podstawowy.
   Podstawowe backupy trzyma się nadal na taśmach (streamer – tak, tak!) i na dyskach macierzowych. Piszę o dużych korporacjach międzynarodowych, a nie o polskich firmach, co zatrudniają 1 informatyka na 1/2 etatu.
   Oczywiście jest mnóstwo firm, co tylko udają, że dbają o swoje dane i dają się nabierać na wynalazki typu chmura, płyty DVD.
   Każda zależność bezpieczeństwa najważniejszych danych firmy od innej jest niepoważna. Chmura nie daje aż takiego bezpieczeństwa danych jakie mamy np. w bankach, zresztą zapytaj kogoś z banku, czy trzymają swoje dzienne/sesyjne backupy u kogoś w chmurze. Nie. Zawsze mają co najmniej 1 kopię u siebie w centrali.

 5. zorientowany pisze:

  Dostęp do chmury masz z każdego miejsca na ziemi. Można tam wrzucić duże pliki, które zalegając na dysku urządzenia ograniczają jego powierzchnię. Poza tym wiele osób używa tabów do pracy właśnie i chmura jest głównie dla nich. Możliwość współdzielenia plików, wspólnej pracy zdalnej w trybie projektowym. A bezpieczeństwo? Prestigio korzysta z dysku dostawcy SurDoc, który z kolei opiera się na usłudze zabezpieczenia plików TruPrivacy™ = dostęp do zasobów bez konieczności posiadania klucza szyfrującego.

  • Maciek pisze:

   Zorientowany gimnazjalista : Tablet służy do pracy? Rozwaliłeś mnie tym stwierdzeniem. Znasz choćby jedną osobę, która używa w swojej pracy „profesjonalnego” tabletu? Może jeszcze prestigio o typowej dla niego rozdzielczości sprzed 3 lat? Skończ gimnazjum i przestań się ośmieszać. Do tego czasu wykorzystaj swoje genialne skórzane etui dla celów intymnych…

   • asdf pisze:

    Ja w swojej pracy używam 3 tabletów – 2 firmowe i 1 prywatny. Na żadnym z nich nigdy nie było żadnej gry, za to świetnie sprawdzały się w przypadku aplikacji biurowych. Nie każdy jest robolem, są i tacy ludzie, którzy mają nieograniczony dostęp do internetu mobilnego. Dodatkowo z tabletami jest tak jak z komputerami. To do czego są przeznaczone zależy od tego jaka jest ich specyfikacja. Te tablet nie ma specyfikacji do grani w wymagające gry czy ciągły dostęp do internetu. Świetnie natomiast sprawują się na nich różne aplikacje i programy biurowe, z których można korzystać chociażby w podróży – pisanie artykułów, projektowanie w AutoCAD-zie, wykonanie kilku szybkich zdjęć. Przy użyciu routera można także szybko połączyć się z internetem jeśli będzie taka potrzeba, a nie będziemy mieli dostępu do komputera. Przechowywanie plików w chmurach to także typowa usługa dla pracowników biór, którzy mogą szybko stworzyć prosty dokument po czym udostępnić innym (np. pracownikom firmy, szefowi, sekretarce, itp.) ten dokument, gdy akurat nie ma nas w biurze.
    Nie pleć więc bzdur, że tablet przydaje się tylko do rozrywki a do pracy w ogóle. Tablet ma znacznie szersze zastosowanie w pracy. Jeśli Tobie w pracy nie jest potrzebny bo przerzucasz gruz łopatą 12 godzin dziennie, to dogrania kup sobie pożadnego smartfona a nie tablet, zamiast narzekać i farmazonić.

  • Wredny Cenzor pisze:

   Co, z tego, że mam dostęp chmury z prawie każdego miejsca na ziemi, jak ogranicza mnie przepustowość łącza, w tym wypadku tylko LTE się nadaje. Ile osób ma LTE? Wrzucać do chmury duże pliki? I potem co, ściągać mam je przez modem 3G przez 4h płacąc za to jak za zboże albo latać i szukać darmowego hot-spota, gdzie transfer z reguły to 1MB/s? Taniej wyjdzie kupić dysk przenośny albo pojemny pendrive/kartę flash.
   O pracy na tablecie wypowiedział się kolega Maciek. I ma rację.
   Podsumowując: z dużej chmury, mały deszcz.

   Zamiast chmury dajcie BT, to naprawdę mały koszt dodatkowy. GPS też może być.

   Zorientowany: może i tak, ale na Prestigio, może starczy tej promocji marki 😉

   • asdf pisze:

    Po co Ci tak ten bt? Dokupujesz modem z routerem WiFi – chociażby ZTE MF63, tworzysz sieć lokalną WiFi i bez problemu kopiujesz pliki między urządzeniami podłączonymi do tej sieci. I to nawet szybciej niż przez BT. Przy okazji możesz z tego routera korzystać jako z niewielkiego magazynu plików.

 6. Wredny Cenzor pisze:

  Chmura-bzdura. Do tabletu niepotrzebna. Po co mi chmura, jak tablet jest do rozrywki? Co takiego miałbym trzymać w chmurze (zerowe bezpieczeństwo danych u nie wiadomo kogo)? Zdjęcia z wakacji, 200GB? Chmura przyda się ew. dla kogoś do pracy (jedyna zaleta chmury to teoretycznie dowolna dostępność z każdego urządzenia), a na tablecie tego typu nie da się normalnie pracować. Mam już jednego Prestigio z etui skórzanym: nie używam tego etui, jest beznadziejne.

  • asdf pisze:

   Bzdurą to jest akurat to co Ty tutaj wypisujesz. Trzymanie danych w chmurze jest bezpieczniejsze niż w pamięci masowej ze względu na szyfrowanie danych w chmurze. Jakim cudem chciałbyś nastukać 200 GB zdjęć z wakacji aparatem 2 MPix? Toż to już miliony zdjęć. No i od kiedy powiedziane jest, że tablet jest przeznaczony do rozrywki? Tym bardziej jeśli mowa o tablecie budżetowym Taki sprzęt jest przeznaczony raczej do aplikacji i zadań biurowych. Jeśli zależy Ci na rozrywce to nie kupuje się tabletów za 300 zł.

 7. zorientowany pisze:

  Zobacz na wartość dodaną w postaci chmury i to 200 GB. W cenie masz też skórzane etui.

 8. Wredny Cenzor pisze:

  I tylko Dual Core Mali 400 MP. Marnie, ale to ze względu na cenę. Szkoda, że bateria pewnie straci na pojemności o połowę po roku używania, tak jak we wcześniejszym modelu i brak wsparcia do nowszej wersji Andka. Wyprzedaż staroci.

 9. Robert Mroziński pisze:

  Bardzo żałuje bo niestety brakuje tutaj bluetootha. A bradzo się przydaje do łączenia różnych urządzeń zewnętrznych nie wiem dlaczego we wszystkich tanich tabletach brakuje tego interfejsu.

Dodaj komentarz


reklama