, Android Krüger&Matz Tablety Testy

Test tabletu Krüger&Matz KM0794GPS

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

4 odpowiedzi na “Test tabletu Krüger&Matz KM0794GPS”

 1. Marian pisze:

  „Grube paluchu” dobre nie pomyślałbym w tych kategoriach. Wczoraj byłem w LpElektronik zobaczyć na własne oczy jak wygląda ten tablet i najbardziej zainteresowała mnie minimalna jasność 18 cd/m2. Po małych testach w sklepie skusiłem się na zakup. Wifi działa bez problemu router w jednym pokoju, tablet w drugim sygnał OK. Czas na minimalną jasność 18 cd/m2 i świetnie czyta się książki przy wyłączonym świetle, nie bolą oczy i nie męczą się. Jak dla mnie to jest lepszy zakup niż czytnik e-booków bo mamy Androida, na którym można zrobić znacznie więcej. Jak pobawię się dłużej to podzielę się wrażeniami.

 2. Wredny Cenzor pisze:

  Baterię podtrzymującą „BIOS” ma, a co z właściwą baterią tego urządzenia? 😉
  Nieco ponad 2,5h na 3G to chyba żart na 1 kwietnia. To nie jest urządzenie mobilne.

 3. Seba pisze:

  Szerokie ramki dla mnie to zaleta 😉 Mam grube paluchy i jest gdzie „schować” kciuki trzymając tableta w poziomie. Proszę mi uwierzyć moją frustracje jak nie świadomie blokuje ekran jednym kciukiem i próbuje coś przewinąć. Więc to nie taka wada. Pozdrawiam.

  • Róża Kozłowska pisze:

   Jasna sprawa, ci co mają duże palce wolą szerokie ramki, a ci co drobniejsze – wąskie i jest to dosyć subiektywna ocena, natomiast abstrahując od rozmiaru palców większość osób twierdzi, że szerokie ramki wizualnie są mniej nowoczesne i brzydsze niż te węższe. Ale rozumiem, rozumiem 😉 Pozdrawiam również.

Dodaj komentarz


reklama