, Android Lenovo Newsy Tablety

Lenovo Yoga Tablet 10 HD+ niebawem w sprzedaży


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

9 odpowiedzi na “Lenovo Yoga Tablet 10 HD+ niebawem w sprzedaży”

 1. bronek pisze:

  Poproszę o parametry techniczne bardziej szczegółowe

 2. Versus pisze:

  Jak ja już bym chciał aby był u nas dostępny. Ktoś zna dokładniejszą datę wprowadzenia do sprzedaży tej Yogi? Ciekawe czy będzie dużo droższy od przeliczenia ceny w $ na PLN.
  Te 365$ jest za wersję z 3G?

 3. Martin pisze:

  Z nowym ekranem HD tablet Lenovo Yoga wysuwa się na prowadzenie. Ciekawe jest rozwiązanie z wbudowaną stopką. Dlaczego nikt o tym wcześniej nie pomyślał.

 4. Lewski pisze:

  Testuję i konfiguruję aktualnie Yogę 10′ 3G pierwszej generacji dla kogoś. Zgodnie z życzeniem kupiłem tablet wraz z dedykowaną klawiaturą, ale… stwierdzam, że jak dla mnie to zbędny wydatek.
  Cena: 277 zł, ja kupiłem w promocji razem z tabletem więc wyszła za 150zł ale i tak nie wiem czy jest tyle warta. Jako pokrowiec prędzej się sprawdzi, ale… nie zakrywa tylniej kamery na „walcu” więc sugerowałbym kupić zamiast niej dedykowany pokrowiec dla Yogi + dobrą klawę BT.
  Parowanie urządzeń nie jest jakoś specjalnie skomplikowane, ale dla laika może takim być. W trakcie bezczynności może tracić łączność, ale po wciśnięciu dowolnego klawisza natychmiast ją odzyskuje. Bez grzebania w ustawieniach nie odkryłem polskich znaków – musiałem zainstalować klawiaturę programisty i ustawić jako domyślną w ustawieniach by ich używać.
  Inne rozwiązanie to kabelek microUSB OTG + hub usb + klawiatura i mysz usb + adapter HDMI.
  Mamy wtedy mały zestaw post PC 😉

  • Lewski pisze:

   Chociaż biorąc pod uwagę, że klawiatura do Yogi ma jeszcze wbudowany touchpad to te 150zł można przeboleć – w awaryjnych sytuacjach „w terenie” może się przydać.

  • Lewski pisze:

   Poprawka: utrata łączności przez klawiaturę wynika z przejścia w tryb uśpienia. Wciśnięcie dowolnego klawisza powoduje wybudzenie. Nie jest to zatem wada, a świadoma technologia oszczędzania baterii wprowadzona przez producenta.

 5. Maciek pisze:

  Z tego co się orientuję klawiatura będzie pasowała z poprzedniego modelu o mniejszej rozdzielczości – służy równocześnie jako wsuwka – etui. Najtańszą wybadałem w sieci za…279 zł Jest tylko jeden problem, o którym gdzieś wyczytałem ( a w zasadzie dwa ) Niechlujny soft w yodze nie pozwala na używanie polskich znaków, a drugi jest takiego typu, że po prezentacji modelu z klawiaturą – wsuwką dziennikarze (w końcu fachowcy w branży) …mieli kłopot aby połączyć te dwa urządzenia. Ma ktoś z Was Yogę 10″ dedykowaną do niej klawiaturę ?(do 8″ nie ma) Testował ktoś to razem? NIGDZIE NA POLSKICH FORACH NIE ZNALAZŁEM rozwinięcia tego tematu

 6. SIN pisze:

  pytanie jaką klawiaturę kupić od tego Tableta (fizyczną) , jakie etui i czy da się podłączyć myszkę i hdmi?

 7. Diabeł pisze:

  Pytanie,czy ten snapragon przy full hd nie będzie lagował.I druga sprawa,czy przy tym ekranie bateria będzie tak samo długo trzymała,jak przy normalnej roździelczości.

Dodaj komentarz


reklama