, Android Kiano Tablety

Kiano SlimTab 8 w naszych rękach. Co chcecie wiedzieć?

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

7 odpowiedzi na “Kiano SlimTab 8 w naszych rękach. Co chcecie wiedzieć?”

 1. Jacek pisze:

  Tablet jest bardzo smukły, ma atrakcyjny wygląd, a jego małe rozmiary sprawiają, że sprawdza się szczególnie dobrze wszędzie tam, gdzie liczy się mobilność. Troszkę brakuje mi wbudowanego modemu i muszę używać zewnętrznego.

 2. Daria pisze:

  Pod względem wsparcia technicznego, aktualizacji można liczyć na Kiano więc aktualizacje na pewno będą. Zadzwoń na infolinię , tam dostaniesz informacje z pierwszej reki.

 3. dani pisze:

  Ja mam pytanie ale o elegance 8 3G, czy wiecie coś o planowanych aktualizacjach? Na co można liczyć ze strony Kiano? Mam ten tablet i jest świetny ale jest kilka denerwujących elementów i braków w systemie które wymagają zmiany.

 4. Marian pisze:

  Jak wygląda sytuacja ze spasowaniem obudowy?
  Ile wynosi czas pracy na baterii?
  Czy dobry jest zasięg wi-fi?

  • Waldek pisze:

   Wykonanie bardzo solidne, aluminium na tylnej obudowie sprawia , że tablet dobrze leży w rękach. Obudowa spasowana, nigdzie nie odstaje, nie ugina się. Zasięg Wifi bardzo dobry, na piętrze (router na parterze) połączenie stabilne. Czas pracy na baterii w moim przypadku 4h normalnego użytkowania. Myślę , że to dobry wynik biorąc pod uwagę rozmiar tabletu. Generalnie jestem bardzo zadowolony z uzytkowania tego modelu Kiano.

 5. Adam pisze:

  W swojej kategorii cenowej myślę, że jeden z lepszych, o ile nie najlepszy. Prezentuje się bardzo dobrze. Lekki, cienki . Panie Krystianie jeśli Panu zależy na 3G to trzeba poszukać innego modelu. Lub można podpiąć zewnętrzny modem .

 6. Krystian pisze:

  Co chcemy wiedzieć? Właściwie to nic, wszystko jest już w sieci – brak 3G, słaba bateria, przycinający się ekran, brak przycisku fizycznej zmiany głośności.
  Jedyne zalety to waga, dobre proporcje 4:3 i… to chyba wszystko.
  Cóż… jest jeszcze trochę do poprawienia w następnej Kiano SlimTab 8

Leave a Reply


reklama