REKLAMA TP
, Android Apple BlackBerry BlackBerry OS Felietony, wywiady i reportaże iOS Samsung Tablety Tablety 2w1 Windows 8

Do niedawna tablet = iPad. Dzisiaj rynek wygląda zupełnie inaczej

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

6 odpowiedzi na “Do niedawna tablet = iPad. Dzisiaj rynek wygląda zupełnie inaczej”

 1. aneta pisze:

  tabletów jest tyle,że głowa boli. sama dość długo wybierałam bo poprzedni mnie rozczarował mocno.teraz miałam pewne warunki, które musiał spełniać czyli długa bateria, wygoda używania i dobre głośniki plus kamera. stanęło na tablecie yoga lenovo i bardzo sobie chwalę, bo 18 godzin baterii i podstawka nieźle się spisują w podróży.

 2. Petr pisze:

  Według mnie do 1000 zł. można już kupić fajny tablet i to nie iPady, Samsungi. Ja mam np Kiano Elegance 3G. Parametry super i do tego modem wbudowany obsługujący Aero.

 3. p4 pisze:

  Hmm mam samsung tab10.1 i w ogole z niego nie korzystam, w domu i w podróży mam samsung ativ9 lite, a normalnie s4 zmienilem na note3 i nie potrzebuje tableta, odnosze wrazenie ze troche mnie ogranicza funkcjonalnie niz laptop

 4. Artok⚂ pisze:

  Nie do końca zgadzam się z artukułem. Po pierwsze, już teraz można kupić zagrosze czyli około 250 złotych tablety na RK3066. Z gwarancją 24 miesiące realizowaną w Polsce. Po drugie – Samsung robi wujowe tablety ze specyfikacją sprzed dwóch lat

 5. Azi pisze:

  Ciekawy artykuł. Od siebie dodam że bardzo pozytywnym zjawiskiem jest fakt że w przypadku tanich, może nie najtańszych tabletów ich wydajność już jest na tyle duża że starcza do normalnego użytkowania. O ile jest zamontowana przynajmniej 1GB pamięci. Jeszcze 2 lata temu kupowałem 10 calowego taniego tableta, który oprócz puszczania filmów nie za bardzo się do reszty nadawał. Teraz w tej cenie kupiłem 8 calowego samsunga który chodzi już bardzo sprawnie..

 6. Finito pisze:

  Skąd MS wzięło te liczby? Liczyli egzemplarze leżące do dziś na magazynach?

Leave a Reply


reklama