REKLAMA TP
, Akcesoria Android NVIDIA

NVIDIA Shield 2 z układem Tegra K1 i 4 GB RAM

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

8 odpowiedzi na “NVIDIA Shield 2 z układem Tegra K1 i 4 GB RAM”

 1. WiGiG pisze:

  Jeszcze jedno: PS Vita – cztery rdzenie Cortex A9 i układ graficzny PowerVR wyciągający ok 59 gflops + ekran 540×960 ale do tego co najmniej kilkanaście gier o jakości raczej nie spotykanej nawet w ekosystemie iOS
  Nvidia Shield (pierwszej generacji) – cztery rdzenie cortex A15 i układ graficzny o mocy ok 96 gflops + ekran HD 720×1280 i… może kilka wartych uwagi tytułów z tegra zone a do tego tony popierdułek z google play (rzadko dostosowanych do fizycznych kontrolerów)

 2. WiGiG pisze:

  Taktowanie rdzeni Cortex A15 wyśrubowane aż do 2,5 GHz? To pewnie dzięki aktywnemu chłodzeniu, bo bez niego nawet wersja cortexów A15 rev 3 HKMG miała mieć max 2,3 GHz, a w planowanym następcy tabletu tegra note 2,1 GHz.

 3. Z-zet pisze:

  Dokładnie kto to kupi skoro wszystkie gry na androida można odpalić nawet na sprzęcie z średniej półki tylko granie niewygodne ale wystarczy kupić pada najlepiej bezprzewodowego

 4. Marco pisze:

  Shield 2? a pierwszą edycję ktoś kupił? 3DS lub PS Vita są znacznie lepszym przenośnym sprzętem do grania, za bardo nie wiem kto to kupi.

 5. kupa pisze:

  GTX 780 ti to najszybsza JEDNO RDZENIOWA karta na świecie, a prawdziwą najszybszą kartą jest titan z

 6. Mateusz pisze:

  Dostrzeżone w antutu a wynik jaki?

 7. mastercello pisze:

  Zapowiada się ciekawie, ale dziwi mnie ta rozdzielczość- w końcu jeśli pokusili się o włożenie najszybszego procesora mobilnego to mogli chociaż zwykłe FHD dać.
  Pozdrawiam 🙂

Leave a Reply


reklama