REKLAMA TP
, Android MODECOM Tablety

MODECOM FreeTAB 1004 IPS X4 3G+ Dual debiutuje w sprzedaży

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

3 odpowiedzi na “MODECOM FreeTAB 1004 IPS X4 3G+ Dual debiutuje w sprzedaży”

 1. bazyl pisze:

  Może troszkę późno, ale mam nadzieję, że moja opinia przyda się dla innych niezdecydowanych. Parę miesięcy temu zakupiłem KM1064G. Pierwsze co to w tedy na stronie producenta pisali, że ma on 16GB pamięci, a potem okazało się że tylko 8(głównie dlatego go wiąłem). Cały internet (sklepy) miały wpisane 16GB włącznie z producentem. Pierwszy model zareklamowałem, bo był jakiś porysowany – nie wiem, może na taśmie montażowej piasek był czy co :). Drugi- mimo tego, że miał również 8GB zostawiłem sobie, bo szybko działał. Na wifi chodzi ok i długo wytrzymuje, ale jak się włączy modem 3G to czuć po baterii.
  Nigdy nie zdarzyło mi się go używać tak żeby po pełnym naładowaniu baterii zużyć ją do zera. Mogę powiedzieć, że gdy bateria jest full to trzyma przez około 3 dni biorąc pod uwagę, że każdego dnia oglądałem na nim filmy(wifi) przez około 3h dziennie. Resztę czasu leży włączony ale nie używany.
  W pracy ostatnio słucham radia internetowego przez aero2 i bateria nie wytrzymała 8h non stop na włączonym(restartowanym) modemie.
  Jeśli chodzi o płynność działania to jest dobrze – niestety nie bardzo dobrze. Nie jest bardzo dobrze, bo jeśli zostawi się go na dzień lub dwa bez dostępu do wifi, a potem włączy się wifi to wszystkie zainstalowane aplikacje i usługi (przede wszystkim Google Play Store) nie mogą się „odessać” od internetu co skutkuje jednym wielkim „zwisem” systemu na parę minut, aż wykonają się wszystkie aktualizacje czy uruchomią się usługi. Procesor jak przypuszczam dałby radę te aktualizacje były rozłożone w czasie, no ale niestety Android jest open source-owym produktem więc niestety nigdy nie będzie idealny.

 2. myszorek pisze:

  Witam, mam pytanie co wybrać: MODECOM FreeTAB 1004 IPS X4+ 3G+ Dual czy Kruger&Matz KM1064G, czy może jeszcze coś innego np. Kiano Core 10.1 Dual 3G. Tablet generalnie dla dzieci, czasem dla dorosłych, z dużym ekranem, obsługą Aero2. Myślę, ża na sprzęt z Win8 raczej kwota ok. 700 zł nie wystarczy.

 3. eko pisze:

  Jest dual sim, naprawdę bardzo ciekawy produkt

Leave a Reply


reklama