REKLAMA TP
, Asus Tablety Tablety 2w1 Windows 8

ASUS Transformer Book T100TA z nowym procesorem i w nowych kolorach

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

6 odpowiedzi na “ASUS Transformer Book T100TA z nowym procesorem i w nowych kolorach”

 1. Jurek pisze:

  Zawsze ważne; jak z softem w tych nowszych wersjach. Taki soft to ogromna wartość dodana. 🙂 Nie zauważyłem jaki RAM i jaki procek w nowszych wersjach. Summa summarum: Tajwańczycy z Asus sa na bardzo dobrej drodze do sukcesu z najnowszymi produktami; oby byli konsekwentni.

 2. Jurek pisze:

  Asus 11,6 to już prawie ideał. Zależy tylko ile zajmą ramki wokół wyświetlacza ale pamiętajmy, że czasami ma to też być tablet. Nie narzekajmy na mobilność; popularne tablety 10,1 to wręcz niezauważalna różnica przy 11,6 Asusa. Jest to świetny model; wyświetlacze tego rozmiaru to bardzo popularny ekran w ciągu ostatnich trzech lat vide Acer Aspire One. Piszę ten tekst z takiego rozmiaru ekranu, jest OK. Warto szykować gotówkę na zakup tego urządzenia.

 3. Joanika pisze:

  11,6″ przestaje być aż tak mobilne, więc trudno to nazwać następcą.
  Za trzy „pokolenia” będzie miało 17 cali….
  Mobilne jest 7-8,5. Za kompromis, półmobilny, uznaję dziesiątki

  • mondrala pisze:

   Używalne jest 13,3″. Za kompromis, półużywalny, uznaję 11,6″. Używalny = nadający się do pracy w większym zakresie niż 4,5 calowy smartfon.

   • macsee pisze:

    Zastanawiałem się na tym 10 calowym Asusem, ale jak kolega kupił to dałem sobie spokój bo na 10 calach słabo się pracowało. Zakładam ewentualnie że jeśli cena nie będzie zbyt wysoka to pomyśle o wersji 11,6″. Cały czas czekam jednak za czymś pokroju tego Asusa, ale z 11,6″, procek i3 a najlepiej i5, ram 4GB, pamięci 64GB w części tabletowej i mile widziana dodatkowa pamięć w części stacji i dodatkowa bateria. Pytanie tylko czy ktoś zrobi takie cudo :-). Dell venue 11 pro masakrycznie drogi i nie jestem pewien czy ma dodatkową baterię.

    • swqaasss pisze:

     Dell Venue 11 ma dodatkową baterię w klawiaturze. Cena klawiatury to ok. 600 zł w Polsce. Dodatkowa zaleta to wymienna bateria w samym tablecie. Sprzęcik świetny sam myślę nad sprowadzeniem z Usa albo Kanady bo tam ceny są zdecydowanie niższe.

Leave a Reply


reklama