, Asus Felietony, wywiady i reportaże Tablety

Tablety 5w1 i inne szaleństwa

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

11 odpowiedzi na “Tablety 5w1 i inne szaleństwa”

 1. jackii pisze:

  Hm, @@Redakcja nie odrobiła lekcji? Artykuł wyraźnie sugeruje, że rozwiązanie łączące smartfona z tabletem wymyślił właśnie Asus. A to przecież nieprawda. Tego typu urządzenia były opracowane już wcześniej i to nie Asus jest ich autorem. Nie pamiętam w tej chwili nazwy firmy, która wymyśliła taki koncept i próbowała wprowadzić go do produkcji w momencie wejścia na rynek pierwszych hybryd. Ale takowa istniała, branżowa @@Redakcja powinna o tym wiedzieć.

  • Marcepan pisze:

   Thomas Edison również nie wynalazł żarówki, a dokładniej – nie opatentował jej. Był jednak pierwszym, który stworzył żarówkę, która świeciła ponad 40 godzin. To, że ktoś „próbuje” wprowadzić coś do sprzedaży, nie oznacza, że jest twórcą danego produktu w znaczeniu marketingowym.

 2. madmax pisze:

  Marcepan – czy Tobie ktoś płaci za tak bzdurne i stronnicze artykuły? Jeżeli tak to powinien przestać, bo nie dość, że piszesz w ten sposób, że nie chce się czytać kolejnego zdania, to jeszcze wypowiadasz się za innych – kiedy jak się okazuje z powyższych wypowiedzi, jednak jest zainteresowanie… Zmień może bloga na pudelka – Twój styl pisania i wnioski napewno będą tam chętniej czytane… Oczywiście nie zgadzam się z Tobą – sprzęt hybrydowy jest potrzebny i takie koncepty mogą się sprawdzić.

  • Marcepan pisze:

   madmax – powyższy tekst jest felietonem, a ten w swoją formę ma wpisaną stronniczość. Oburzanie się, że zdanie jednej osoby jest niezgodne z naszym własnym, jest oznaką egoizmu. Nie ma tu książkowych regułek dotyczących danych produktów, a „jakieś” – w tym wypadku moje – zdanie na dany temat. Poparte jest ono moimi doświadczeniami z hybrydami Asusa, które bardzo cenię, jednak uważam, że tworzenie urządzeń 5w1 jest przesadą. Co to znaczy, że „ktoś nie może się zdecydować czy woli Windowsa, czy Androida”? To raczej nie powinien kupować w ogóle sprzętu elektronicznego, bo znaczy to mniej więcej tyle, że jeszcze nie wyrobił sobie własnego zdania i pewnie ma z 15 lat. Reasumując, tekst pobudził do dyskusji, a o to chodzi każdemu dziennikarzowi, nawet temu z Pudelka.

 3. kadoo pisze:

  a tak było fajnie bez tego debila

 4. vister23 pisze:

  @Nazir. A co jesli ci powiem ze ponad 90% aplilacji otworzysz juz na androidzie 4.0

  • Nazir pisze:

   @vister23,
   Nie interesują mnie stare aplikacje trojany i syf śmiecie ale właśnie te najnowsze jak Kamera Google itp.itd ..
   Do tego jest wymagany minimum KK’4.4 a na stare wersje możesz obejść się smakiem i śnić dalej

   Jak nie masz bladego pojęcia o czym rozmawiamy to się wcale nie wypowiadaj …
   Taka jest prawda że android z nakładkami od producentów to jeden wielki syf i bubel .

   Jeżeli nie mogę korzystać z najnowszych aplikacji które potrzebuję bo wymagają najnowszej wersji systemu to oznacza jedno że wszystko inne to shit.
   Nie ma czym się jarać gdy fragmentacja 99,99% tego złomu a 90% to trojany na ten system

 5. Nazir pisze:

  Bardzo fajny sprzęt gdyby nie największa wada tego zestawu to Android który nie będzie miał nigdy najnowszej wersji i wsparcia przez 3-5 lat jak ma MS Windows 8.1

 6. zxzxzxzxz pisze:

  co za bzdety w powyższym tekście jaka „kieszonka”?? – chcesz tablet na androidzie to wsuwasz smartfon, chcesz mieć tablet na Windowsie to już jest tam wbudowany. Swietne rowiązanie dla tych którzy dotychczas nie potrafili się zdecydować a także którzy chcą oddzielić urządzenie do zabawy od tego do pracy – po prostu mamy kilka urządzeń które korzystają z jednego ekranu.

  • qwerty pisze:

   z 2 ekranów 😉
   Mi się ten pomysł podoba, tylko wolałbym go w wykonaniu Sony lub Samsunga (nie przepadam za nakładką Asusa – jest strasznie biedna i szpetna)

   • Nazir pisze:

    @qwerty,
    Cały pomysł z Android który nie będzie miał od Google poprawek aktualizacji na bieżąco jest o kant potłuc

    Po co komuś taki tablet-hybryda z najnowszym aktualnym MS Windows 8.1 i wsparciem na kilka lat od MS i dodatkowo zainstalowanym androsyfem badziewiem na który nie zainstalujesz z czasem najnowszych programów z Play Google jak będzie stara wersja systemu .
    To tak jak kupować auto z poprzedniej epoki którym nie pojedziesz na najnowszym paliwie

    Uważam że do czasu jak nie ma na takim urządzeniu najnowszej wersji Android i wsparcia poprawek aktualizacji na 3-5 lat to taki sprzęt z androsyfem nadaje się tylko do kosza utylizacji

Leave a Reply


reklama