, Android Onda Tablety

Onda V989. Najwydajniejszy tablet z Androidem oficjalnie!


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

9 odpowiedzi na “Onda V989. Najwydajniejszy tablet z Androidem oficjalnie!”

 1. d(*.^)b pisze:

  Co za totalna bzdura ten artykuł. W dodatu nie poparty zadnymi benchmarkami tylko domysłami. Kompletny brak profesjonalizmu

 2. f16f pisze:

  CPU: Allwinner Ultra Octa Core A80T ARM big.LITTLE CPU
  GPU: Imagination Power VR G6230 (64 Core)

 3. Artok⚂ pisze:

  Więc sugeruje pan, że wypisuję te rzeczy, bo mój Nexus czy Venue osiąga punktów dwa razy mniej? Po prostu jestem ciekawy, jak producent osiągnął nowy poziom oszustwa, by tablet z GPU ok. dwa razy słabszym od Adreno 330 wykręciło tyle punktów (i nie, nie jest to procesor!)

  • Paweł Gajkowski pisze:

   Ja nic nie sugeruję. Po prostu „myślę głośno”, dlaczego nie można przyjąć do wiadomości, że jest takie urządzenie, które jest w stanie w jakieś tam aplikacji wykręcić tak wysoki wynik? Nawet jeżeli producent dopuścił się przekrętu, to dość szybko zostanie to zweryfikowane przez użytkowników. Być może Onda poszła śladami Samsunga, który to nagminnie nagina prawdę w tego typu aplikacjach, jednak nie odbiera to tytułu najbardziej wydajnego urządzenia. 🙂 Więcej kuzu.

 4. Artok⚂ pisze:

  Najwydajnieszy bo? Przetestowany w jednej z najmniej miarodajnych aplikacji benchmarkowych?

  • Paweł Gajkowski pisze:

   Rozumiem, że jesteś posiadaczem tabletu o gorszej specyfikacji technicznej, który to we wspomnianej aplikacji osiągnął znacznie niższy wynik, ale to nie powód, aby się czepiać tytułu.

 5. Piotr Jabłoński pisze:

  Ile on ma tego głównego aparatu ? W części portali jest, że 5 Mpx. Na stronie Onda (tak jak w artykule, że 8 Mpx). Za 1 000 PLN to można kupić i poczekać np. na iPada Air 2 i o ile cena iPada Air 2 nie będzie „sufit podłoga” kupić Apple’a.

  • Znawca pisze:

   Tylko taka różnica, że Onde masz za ~536zł (z Aliexpress bezpośrednio – bez pośredników), a Ipada za 1500~ na start

  • Znawca pisze:

   Mimo wszystko lepiej wybrać Ondę V975W za 700zl~ z preinstalowanym Windows 8.1 i 4 rdzeniowym Intelem Bay trail. Reszta podzespołów ta sama.

Dodaj komentarz


reklama