, Android Google HTC Newsy Tablety

Google Nexus 9 oficjalnie. Pierwszy tablet z Androidem Lollipop

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

10 odpowiedzi na “Google Nexus 9 oficjalnie. Pierwszy tablet z Androidem Lollipop”

 1. Martii pisze:

  A tam pitolicie jak zwykle. W Nexus7 mam 2GB RAM i nigdy nie miałem problemu z brakiem pamięci (mam ponad 150 aplikacji). Te 3gb to chwyt marketingowy aby gawiedź kupiła nowy sprzęt bo ma więcej ramu którego i tak nie zużywają (dokładnie tak samo się dzieje z Mpix w aparatach gdzie dobra optyka i 10mpix zrobi rewelacyjne zdjęcia).
  Może jak ktoś gra namiętnie, ale odpalałem dla testu to i owo bez skutków ubocznych. Lepiej zerknijcie na tablet MUIUI, podobna specyfikacją, jest slot na kartę pamięci i jest tańszy.

 2. madmax pisze:

  Dlaczego w porównaniu z nexuse 6 tablet jest taki słaby? Mniej ramu, wolniejszy procek, mniejsza rozdzielczoć, starsza architektura.. szczerze mówiąc wole 2” mniejszego nexusa…

 3. romek pisze:

  …z taką ceną…obawiam się, że podzieli los Nexusa10.

 4. Pebe pisze:

  Super ze pomyśleli o 4:3 to sa idealne proporcje do czytania np. PDF takze zapowiada sie nieźle. Ale cena bedzie koło 400€ a za te pieniądze można kupic ipad 8 lub ipad 4. Chyba skończyli z polityka tanich urządzeń, a szkoda.

 5. t800 pisze:

  Podziękuję za 2GB ramu.. Nie trzeba testów żeby wiedzieć że 64 bity wymagają więcej ramu. android 32 bitowy naprawdę dobrze działa od 2GB w górę..

 6. Azawakh pisze:

  No to czekam na pierwsze testy Nexusa 9. Za jakiś czas będę musiał zastąpić poczciwego FreeTaba 7800 IPS IC i będę rozważał również produkt ze stajni HTC.

 7. ja pisze:

  Ciekawe nexus 6 ma 3 gb ram a nexus 9 tylko 2 powinien mieć 3 w tej cenie albo nawet 4 bo 64 bitowy procesor.

 8. Webb pisze:

  Jest nareszcie tylko ta cena adekwatna ale i tak trochę boli w każdym razie zamawiam kiedy trochę stanieje.

Leave a Reply


reklama