, Felietony, wywiady i reportaże Technologie

Czy moda na dotyk ma sens?

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

8 odpowiedzi na “Czy moda na dotyk ma sens?”

 1. Anna pisze:

  100 % czasu leży na biurku miało być

 2. Anna pisze:

  Może po prostu zależy do czego używa się laptopa? Jak laptop leży 100 na biurku to dyskutowanie o sensie dotyku jest rónie interesująca jak zeszłoroczny snieg.

 3. Tirinti pisze:

  Mam Ultrabooka z dotykowym ekranem bez obracania czy odlaczania klawiatury I nadal to ma sens. Dla mnie nie ma sensu zabytkowy wrak z Windows 7 I bezdotykiem, ktory mam w pracy.

 4. marek pisze:

  Wszystko zalerzy od przekątnej ekrenu optymalne dla dotyku to urządzenia od 4 cali do 8 10cali jeszcze ujdzie , 13 cali to już machanie które nie jest wcale lepsze od touchpada czy myszki wiem z własnego doświadczenia bo mam 13 calowy tablet i miałem dotykowego acera s7

 5. jaro pisze:

  Warto też zastanowić się czy ekran dotykowy ma sens w tabletach. Moda i powszechność dotyku zastosowanie touchpadu w tablecie określi pewnie herezją jednak czy nie wygodniej stukać w touchpad na ramce niż smarować po całej powierzchni ekranu? Dodatkowe plusy jaśniejszego ekranu czy matowej powierzchni też są nie do przecenienia.

 6. Tezert pisze:

  Moim zdaniem dotyk ma sens tylko w hybrydach, zarówno na androidzie jak i 8.1, po podłączeniu do stacji dokującej używać jak laptopa a po odłączeniu jak tableta.

 7. Ivren pisze:

  Moim zdaniem dotyk w laptopie ma sent, ale tylko wtedy, gdy ekran można obracać o 360 stopni, jak w laptopach Lenovo Yoga.

Leave a Reply


reklama