REKLAMA TP
wtorek, 28 października 2014, Michał Milc

Test | Kiano Intelect. Intel w ładnej obudowie

kiano-intelect-10-1
Kiano Intelect 10 3G / fot. tabletManiaK.pl

Jedna odpowiedź do “kiano-intelect-10-1”

  1. Radek pisze:

    Witam mam pytanie czy ten tablet kiano ten 8 calowy model z 3g ma mozliwosc dzwonienia czy tylko wysylania sm-ow.

  2. Witoo pisze:

    Co wybrac 8″ czy 10 „???

    • Michał Milc pisze:

      Wziąłbym dziesiątkę, bo ma więcej RAM-u, stabilniejszy system, a jego ekran pracuje w wyższej rozdzielczości i posiada lepsze podświetlenie od 8-calowego modelu.

  3. megane pisze:

    Nadal najnowszy android a Kiano pewnie obieca aktualizację jak ostatnio… Szkoda gadać…

  4. R.Bulakowski pisze:

    Czy oprócz zainstalowanego 3G, mozna korzystac z AERO2 poprzez łacze microusb OTG.?

  5. Marfi pisze:

    w starciu z Lenovo A8-50 pod względem czasu pracy na baterii i wydajności w grach, który tablet wygra?

    • Michał Milc pisze:

      Pod względem wydajności baterii bezapelacyjnym wygranym jest Lenovo A8-50 A5500-H, który wytrzymał 8 godzin surfowania po Internecie przez Wi-Fi i 12 godzin oglądania filmów. Kiano Intelect 8 3G w testach baterii odnotował analogicznie do 6 godzin chodzenia po Sieci i 7 godzin odtwarzania filmów. W kwestii wydajności sprzętowej lepiej wypadł Intelect, który w naszym rankingu w tej kategorii otrzymał 7,1 pktów, gdzie Lenovo A8-50 A5500-H dostał ich tylko 5,6. Kiano Intelect 8 3G znacznie lepiej poradził sobie w grach, ale za cenę wydajności baterii. Z kolei Lenovo nie jest typowym sprzętem dla gracza, ale jego atutem są dłuższe przebiegi na akumulatorze. 🙂

      • Piotr pisze:

        Odnośnie stabilności działania systemu/przeglądarki/aplikacji. W teście jest mowa że jest to do poprawy ale w jakiej mierze? W jakim stopniu jest to odczuwalne i zmierzalne? tj np. 1 zawieszenie/zresetowanie aplikacji na 10 uruchomień? Czy może są to delikatne przycięcia płynności tylko?
        A odnośnie GPS- łączy się z satelitami w miarę tak jak inne tablety.. jak jest z utrzymywaniem sygnału, działaniem map? Czy wszystko działa płynnie czy też są jakieś błędy?

  6. Rokosz pisze:

    Witam.
    Chciałem zadać ważne pytanie. Mam zamiar kupić sobie tablet Lenovo A3000 3G (59-366231). Czy można zaktualizować androida z 4.1 Jelly Bean na 4.4 KitKat, i czy nie będzie on obciążony z tego powodu. (czy aplikacje o większych wymaganiach nie będą się ścinać).Proszę o szybką odpowiedź, ponieważ mam zamiar już kupić tablet.
    Pozdrawiam.

  7. Wojciech pisze:

    Czy na Kiano Intelect 10 3G działa Hearthstone – Heroes of Warcraft?? Co do podanych wymagań aplikacji powinno wystarczyć ale czy jest tak w rzeczywistości?

  8. Piotr pisze:

    Czy występuje już aktualizacja systemu?? bądź jakieś łatki poprawiające stabilność? W jakiej mierze odczuwalne są potknięcia działania systemu/aplikacji.. czy to się objawia i jak często?

  9. ravik pisze:

    Funkcji dzwonienia nie ma

  10. teddybe pisze:

    Powiem wam krótko ,poki nie wyjdzie stosowna aktualizacja ,tablet nie nadaje sie do uzytku ,90% aplikacji nie odziala poprawnie,lub wywala do pulpitu ,masakra

  11. mariolkamariolka pisze:

    czy orientujecie się czy tablet 8″ działa bez problemu po aktualizacji windowsa z 8.1 do 10 ?
    nie mogę znaleźć nigdzie informacji

    • Nazir pisze:

      @mariolkamariolka,
      Mam Lenovo Miix2’8 z 3G i HP Stream’7 już po aktualizacji do win10 Home , wszystko działa idealnie a nawet lepiej niż wcześniej z win8.1

      W twoim przypadku nie podałeś jaki tablet i specyfikacja ale jeżeli masz zgodność z win10 i dostałeś powiadomienie od MS o upgrade to możesz robić bez problemu jak wcześniej czegoś nie uwaliłeś w systemie i nie kasowałaś

  12. 123 pisze:

    BZDURA
    „Asphalt 8: Airborne od razu uruchamia się na najwyższych detalach i nie ma problemów z płynną rozgrywką”
    zaraz po włączeniu wywala do pulpitu … nic nie pomaga

  13. miko pisze:

    Czy jest mozliwośc wyrzucenia Windowsa i wgrania w to miejsce Androida 4.2 Jelly Bean lub nowszego ??

Leave a Reply


reklama