, Lenovo Newsy Tablety Tablety 2w1 Windows 8

Lenovo Yoga Tablet 2 13″ z Windows oficjalnie

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

9 odpowiedzi na “Lenovo Yoga Tablet 2 13″ z Windows oficjalnie”

 1. Marek pisze:

  Chwalicie się, że taki TABLET istnieje na świecie. A gdzie go kupić w Polsce? Nawet przedstawiciel Lenovo Polska przyznał, że po tablet Yoga Pro 13,3′ z windowsem i LTE radzi jechać za granicę. Zaścianek i żenada. Mam tą korespondencję i mogę ją udostępnić razem z recenzją powyższej zabawki, ponieważ właśnie się nim posługuję. Ciekawe czy jutro przedstawiciel BMW też wyśle mnie do Monachium – czy uśmiechnie się i sprowadzi model, za który chcę zapłacić.

 2. inex pisze:

  Jakie oznaczenie producenta ma ten model z wbudowanym LTE 4G? Gdzie na świecie można go kupić? Proszę o link.

 3. eko pisze:

  Niech zmniejsza ekran do 12 cali dodadza LTE i GPS i kupuje

 4. greg pisze:

  Pojechali z ceną to fakt… ale za parę miesięcy będzie bardziej akceptowalna 😉

 5. eko pisze:

  Brakuje LTE

 6. T800 pisze:

  Nie chodzi mi żeby za darmo dostać bo rozumiem że każdy musi zarobić, ale w tym przypadku myślę że marża producenta to co najmniej grube kilkadziesiąt %. Osobiście nie uważam że tablet Lenovo jest parę razy lepszy od Ondy czy innego Chińczyka i nic nie usprawiedliwia tak wysokiej ceny..

 7. T800 pisze:

  Wstydu nie mają normalnie… Skoro dajmy na to tablet Onda v975w na procesorze Z3735d ale z 2GB ram i ekran 4:3 9’7 Retina 2048×1536 na pełnym Windowsie 8.1 wraz z Office 365 kosztował mnie z wysyłką do UK £160 czy około 850 zł… Taka Onda jest małym producentem w porównaniu do Lenovo, więc drożej kupuje podzespoły i opłaca im się po tyle sprzedawać.. A sprzęt kupiłem przez pośrednika na chińskim portalu aukcyjnym. Czyli sumarycznie około 25-30% kosztów to prowizje pośredników..

Leave a Reply


reklama