, Android Lark Newsy Tablety

Lark Ultimate 7i. Dobra specyfikacja w przystępnej cenie. Tego nam trzeba

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

8 odpowiedzi na “Lark Ultimate 7i. Dobra specyfikacja w przystępnej cenie. Tego nam trzeba”

 1. tyczek pisze:

  I nie da sie zrootowac

 2. RK pisze:

  Panie Marku, WSZYSTKIE SPRZĘTY POSIADAJĄ DYSKI PARTYCJONOWANE – czyli z całkowitej pojemności dysku jedna część jest przypisana na system i jego aktualizacje, druga część na pobierane i instalowane aplikacje oraz kolejna na dane. DLATEGO Z DYSKÓW 4GB MAMY DOSTĘPNE ZALEDWIE OKOŁO 2GB A Z DYSKÓW 8GB ZALEDWIE 4GB ITD.

 3. Marek pisze:

  Witam Was . Kupiłem tego tablecika i…..może fajny może chroniony,może i nowa technologia ale oszukany jak pączek bez nadzienia. Według opisu powinien mieć 8 Gb.pamięci wewnętrznej , a mój ma tylko 4,34 Gb. Na e-maile nikt nie odpowiada , serwis twierdzi że to nie jest usterka i na tym się kończy. Zalecałbym ostrożność przed zakupem produktów firmy Lark. Wcześniej też słyszałem o problemach z nzwigacją tej firmy.

 4. Cre pisze:

  taki z windowsem… zeby ci flash dzialal

 5. Krzysztof pisze:

  Jak to jest, proszę mi powiedzieć – jestem początkującym tabletomaniakiem 😀 – jaki najlepiej program wgrać aby działały gry internetowe na nim?

 6. wojtek pisze:

  Jest już actina i chyba goclever na tym procku z 2gb ramu, ale tylko Lark ma ekran IPS i metalową obudowe

 7. nizki pisze:

  albo porównując z takim www.allview.pl/pc-ta…s/wi7_604/ – czterordzeniowiec, za to z 2GB i WIN 8.1 na pokładzie

 8. nizki pisze:

  Pytanie – czy lepszy starszy procek Z2520 z 2 GB RAM, czy jakiś nowszy (z rodziny Bay Trail) ale w połączeniu z 1 GB RAM. Który zestaw będzie bardziej wydajny (nie chodzi mi o gry, tylko płynność działania stron internetowych, filmów i aplikacji użytkowych) i bardziej energooszczędny?

Dodaj komentarz


reklama