, Android Medion Newsy Tablety

Medion Lifetab S10346 z Androidem, mocną specyfikacją i nietypowym SoC

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

12 odpowiedzi na “Medion Lifetab S10346 z Androidem, mocną specyfikacją i nietypowym SoC”

 1. Dziki pisze:

  Jedynie wifi

 2. Dtn pisze:

  Nie. Przynajmniej nie bliźniaczy S10334

 3. Paweł Mika pisze:

  Witam, posiada ten tablet modem 3G?

 4. DzuKi pisze:

  U mnie również tablet się przegrzewa – podczas ładowania i włączonej gierki po ok 15min wywala błąd o którym pisze czarny – zabezpieczenie termiczne.
  Podczas oglądania filmów/słuchania muzyki lub serfowania w sieci nie zauważyłem podobnych rzeczy. Spróbuj zainstalować jakąś aplikacje typu cpu cooler, wyłącza ona rzeczy nie potrzebne działające w tle i pochłaniające zasoby tabletu, a to pomaga.
  Również zastanawiam się czy tego nie reklamować, ale to chyba ten produkt tak ma, nie można go za mocno obciążać podczas ładowania.

 5. CZARNY pisze:

  Mam tablet medion s10346 .Podczas ładowania nie da się oglądać filmów na np. you tube ani grać w gry ponieważ dochodzi do przegrzania i wyłączenia urządzenia (thermal shutdown). Czy mogę coś na to poradzić, czy to normalne w tym modelu? Czy może powinienem dokonać wymiany u sprzedawcy (dopóki mogę), bo jest to wada tylko nielicznych egzemplarzy ?

 6. Łukasz pisze:

  Dobry jest tylko w 1 z 2 tabletow MiGa mi obraz tak jakby przciemnic na sekundę jasność i odrazu rozjasnic co to może byc a tamto polecam bardzonszybko chodzi i dobre kolory

 7. Łukasz pisze:

  Witam zakupilem tego tableta nawetn2 szt jest fajny ale w jednym co jakiś czas MiGa wyświetlacz taki lekko widoczny błysk jakby zmniejszyć o 20℅ ostrość/jasność czy orientuje się ktoś co to może być gdyby nie ta wada to było by ok jestem zadowolony ale tylko z jednego

 8. kris pisze:

  a w czym ten soc taki nietypowy ?

  • Paweł Gajkowski pisze:

   Sama jednostka jest, jak najbardziej typowa, ale wykorzystanie jej w tablecie z Androidem już nie. Jest niewiele modeli z systemem od Google i tym układem.

Leave a Reply


reklama