, Newsy Pozostali Tablety

Jolla zaprezentowała tablet!

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

9 odpowiedzi na “Jolla zaprezentowała tablet!”

 1. zenek73 pisze:

  Wszystko spoko ale ja liczyłem na następcę N9 – no bo trudno Jolla nim nazwać .
  Tablet? Myślę czasami czy by go sobie nie kupić jako pilot do sprzętu audio. I tylko do tego.

 2. Szlomo Czartoryski pisze:

  No i już mamy 500tys dolarów a wystarczyło 380tys by wystartować. Brawo Jolla & Sailfish! Widać że Sailfish OS robi się coraz popularniejszy i jest coraz bardziej doceniany.

 3. Szlomo Czartoryski pisze:

  Skoro Jolla nie padła z powodu swego smartfona to już nie padnie. Tablet zapowiada się ciekawie, jest bardzo atrakcyjny. Ponoć jednak największą atrakcja jest łatwa obsługa urządzeń pracujących pod systemem operacyjnym Sailfish, teraz już w wersji 2.0 Zaczynam zbierać pieniądze. To bardziej warte inwestycji niż w Apple czy M$ 8.1 – OS Sailfish jest rzadkością więc i byle gimbus nie będzie mi się z robactwem i włamaniami pakował do wrażliwych danych.

 4. Azawakh pisze:

  No i brawo Jolla!!!!!! Piękny i niezwykle elegancki tablet, który wyróżnia się z natłoku ipadopodobnych dachówek!!!! Jolla udowodniła, że jak się chce to się da stworzyć coś pięknego i wyjątkowego będącego zaprzeczeniem Tizena, który jest przykładem na brak kreatywności Samsunga. Bardzo mnie cieszy, że b są jeszcze d firmy, które potrafią myśleć inaczej, do działalności których można z powodzeniem zastosować sławne hasło Think different! Dla mnie dzisiejszy dzień to święto myśli technicznej Finów!!!! Viva Jolla Mobile Viva Sailfish OS!!!!!;

 5. N9ull pisze:

  Akurat z dostępnością telefonu problemu nie ma, problemem są za to niekonkurencyjne podzespoły i cena, co przy tablecie udało się względnie wyeliminować. Swoją drogą ciekawe jest to, że telefon Jolli z przed roku jest droższy od ich nowego tabletu.

 6. Dancap pisze:

  Od premiery minęło półtora godziny a na ich koncie jest już 75 % potrzebnej kasy a do końca pozostało 21 dni więc twoje narzekanie jest słabe. Tak naprawdę mogą już ruszyć z produkcją. Tak więc spokojna twoja głowa. A ja trzymam kciuki za Jolla i ich Sailfish OS skoro Nokia poszła na łatwiznę z androidem.

 7. zzzzzxz pisze:

  Moze i fajny ale nikt go nie kupi, bo nawet zbytnio nie bedzie gdzie. Ten system nie ma szans by sie wybic i zaistniec. Nawet w tym newsie pisze ze nie maja kasy by zakonczyc wdrazanie tego tabletu do produkcji i zrobili sobie takiego prywatnego Kricstara czy jak to sie tam zwie.

 8. MS pisze:

  Rewelacja 🙂 niech system się rozwija

 9. wania pisze:

  Kupuję!!! Jak dla mnie jest bardziej niż ok! Tylko jak będzie z dostępnością, bo jak tak samo jak a ich telefonem, to może być kiepsko.

Leave a Reply


reklama