, Android Newsy Orange Tablety

Orange Sego. Osiem cali, Snapdragon 410 i modem LTE

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

7 odpowiedzi na “Orange Sego. Osiem cali, Snapdragon 410 i modem LTE”

 1. Marek Świazdek pisze:

  Z początku wychwalany Sego, dziś jest kompletnym złomem. Działał może rok? Baterię zżera w jeden dzień, a muł się zrobił niemożliwy. Trzeba długo czekać, aż się obudzi, a gdy już wstanie, polecenia wykonuje z szybkością szachisty. Masakra!

 2. keaaawo pisze:

  Ciężko go zrozumieć momentami, niech zmienią go bo to naprawde kapota.

 3. Piotr pisze:

  gość powinien siąśćna kibelku w końcu bo się tak kiwa, krzywi i stęka że mam wrażenie że to on od dzieciaków uczy się podstaw „przetrwania”
  zbędne gesty, „dowcipy” aluzje…
  mogło być fajnie ale prezenter postanowił byc dowcipny.
  No nie mniej jakaś tam info przekazana, z Alledrogo za 200zł kupię jako nawigację do samochodu

 4. pakierhakierxd pisze:

  Kupiłem Orange Sego za 275zł + 20zł zdjęcie simlocka i jak za taką cenę niezły sprzęcik ;),chodzi całkiem szybko,jedynym minusem jest mało pamięci ale jest slot 😀 ,ale za taką kasę nie ma co wymagać.

 5. Marek Świazdek pisze:

  Mam Sego od dwóch miesięcy. Ogólnie jestem zadowolony. Żałuję jednak, że tak mało jest informacji w sieci na jego temat. O szczegóły nie ma kogo zapytać, bo nikt nie jest kompetentny, nawet ci sprzedający go w salonie Orange. Bardz, ale to bardzo wkurzające jest podczas pisania wprowadzanie po setki razy słów do słownika, szczególnie tych z polskimi znakami typu, ń,ó,ł,ą,ź itd., które się już tysiąc razy wprowadzało. Brak możliwości sprawdzania poprawnej pisowni ortograficznej, co jes dostępne na komputerach stacjonarnych. Człowiek jest istotą omylną i czasem się wstydzi za swoje błędy. Kolejny problem, to brak informacji o akcesoriach ułatwiających korzystanie z tabletu. Np., jakiego rodzaju etui można do niego zastosować, czy można takie z klawiaturą i ew. jak je podpiąć. Miałbym jeszcze kilka pytań, ale leżę obecnie w szpitalu i ciężko mi pisać. Ogólnie jest Ok, ale proszę o więcej informacji.
  Pozdrawiam
  Marek Świazdek

 6. czynszu pisze:

  jaka jest wartość tego tabletu?

 7. Jacko pisze:

  lol ale uczciwa reklama, jestem w szoku

Dodaj komentarz


reklama