, Android Asus Google Newsy Tablety

Krótko: Google udostępniło Androida 5.0.2 dla tabletu Nexus 7 (2012)

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

18 odpowiedzi na “Krótko: Google udostępniło Androida 5.0.2 dla tabletu Nexus 7 (2012)”

 1. zelm pisze:

  Dziś na mojego nexusa 7 2013 wskoczyla OTA andro 5.0.2 Chodzi dużo lepiej niż na 5.0.1 Płynnie nievwywala się itd. Zobaczymy za kilka dni. Grafika tez jakosciowo widze różnice w stosunku do poprzedniej.

 2. Piotrek pisze:

  Krótko mówiąc,aktualizacja 5.02 na Nexusie 7 (2012) bardzo znacznie spowolniła jego działanie.

 3. anna pisze:

  Nie jestem w tym biegła,ale czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak cofnąć tą aktualizację. Tablet po nie jest beznadziejny i szybko muszę to zmienić.

 4. anna pisze:

  Po zainstalowaniu tej aktualizacji z mojego tabletu znikneła ” galeria”. I chciałabym wiedzieć jak ją odzyskać.

 5. Rob pisze:

  Nie mam nadal aktualizacji systemu. Co za dno !!!

 6. mobilny pisze:

  Jestem urzytkownikiem Nexusa 7 2012 i z perspektywy czasu oraz instalacji kolejnych wersji systemu android mogę powiedzieć, że ten pierwszy był najlepszy. Później było tylko gorzej a ten najnowszy to nawet nie jest ładny o funkcjonalności już nie wspomnę. Sprawdza się powiedzenie, że lepsze jest wrogiem dobrego.

 7. LubięPlacki pisze:

  Haha nie mogę, zamiast wyczyścić cache, poczekać na 5.0.2 czy po prostu wrócić do 4.4 i olać aktualizację lepiej narzekać jakie to Google złe i ciągle wyciąga rękę po hajs. Mój kraj taki piękny 🙂
  Trzeba było w ogóle nie kupować Nexusa, za darmo przecież nie rozdawali.
  #cebula

 8. Arek pisze:

  Oczywiście o tym że pomóc powinno wyczyszczenie pamięci cache (wipe cache partition) i tym że bez problemu można wgrać sobie Kitkata z obrazów udostępnionych przez Google w sieci (nie każdy producent tak robi) panowie czapewne w

 9. Arek pisze:

  Może wina tkwi w Chrome? Ja nie widzę żeby na 5.0 były jakieś koszmary. Owszem, czasem tablet się zmuli ale bez przesady.

 10. Rozz pisze:

  Dlatego ja się wyleczylem z tabletów na andku

 11. Arek pisze:

  Ehh, zamiast być wdzięcznym Google za to że zaktualizowało system nawet na starszych urządzeniach (a nie musiało) trzeba narzekać. Smutne to.
  To prawda że KitKat póki co działał szybciej i stabilniej niż 5.0 ale dajmy szansę kolejnemu andkowi, może poprawią go na tyle że będzie równie szybki i stabilny.
  A „spowalnianie” urządzeń na Androdzie to norma i zamiast narzekać na Google trzeba zadbać o system.

  • ktosik pisze:

   Sorry ale chyba nic nie zrozumiałeś. Po instalacji nowego systemu na starszym sprzęcie powinno wszystko działać lepiej a jest wolniej i gorzej więc z czego się tu cieszyć i za co być wdzięcznym firmie google? Może za celowe spowalnianie starszych urządzeń?!

  • Flisak pisze:

   Co wg Ciebie znaczy zadbać o system? Ja zrobilem pełny format tabletu, nie instaluję zbędnych aplikacji, a tylko to, czego naprawdę używam. Używając chroma tablet bardzo często kuli tak, że tylko restart pomaga

 12. Flisak pisze:

  Mój nexus 7 po instalacji lopipopa chwilami jest bezuzytreczny. Wiesza się, sam restartuje, wiele aplikacji działa, jak na sprzęcie za 200zl a nie za prawie 1000. Chyba go oddam do gwarancji, bo to juz woła o pomstę do nieba

 13. ktosik pisze:

  Posiadam tablet nexus 7 2012 i jestem bardzo rozczarowany wpływem instalacji kolejnych aktualizacji. Tablet działa coraz gorzej, wolniej, coraz częściej są zwiechy. Rozumiem, że taka polityka firmy google aby sprzęt często wymieniać na nowszy a szkoda bo jeśli będę wymianiał tablet na inny to na pewno na tablet innej firmy.

 14. Arek pisze:

  A po aktualizacji do 5.0.0 byli tacy co twierdzili że Google się wypnie na posiadaczy starszych sprzętów żeby sprzedać nowe. I co, łyso? 🙂

Dodaj komentarz


reklama