REKLAMA TP
, Newsy Tablety

techManiaK Awards 2011: najlepsze tablety

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

10 odpowiedzi na “techManiaK Awards 2011: najlepsze tablety”

 1. q-ku pisze:

  „najciekawszy design…” dla prostokąta z ekranem;-)
  CO w tym dezajnie może być takiego odkrywczego? Zaokrąglenie rogów?

 2. krystapa pisze:

  Ciekawa jestem tej masy innych czynników w ocenie iPada jako zwycięzcy wśród tabletów roku 2011!!! Urządzenie, któremu brakuje wielu portów,niemożność podłączenia go w”” normalny sposób do PC-ta, przeniesienie jakichkolwiek plików w „normalny” sposób jest dla mnie nie do przyjęcia.Nie mówiąc o fotografii czy muzyce.

 3. www pisze:

  ipad wygrał, bo zasłużył…, ciekawe stwierdzenie Mateusza biorąc pod uwagę, że bez uzasadnienia 🙂

 4. AndrzejS pisze:

  iPad jest oczywiście super, najbardziej, ale jednak cenowo odstrasza. Planuję zakup taba do pracy i w grę wchodzi jak na razie ten: http://mobi…RATY-0/981
  ale sam nie wiem czy do pracy (i czasem pewnie też do zabawy) wystarczy.

 5. Apple pisze:

  SGT 10.1 jest kopia iPada 2, więc dziwie się ze to on ma najciekawszy design….

 6. vegitto pisze:

  @Mateusz
  Może Pan podać jakieś argumenty, które o tym zadecydowały? Może były to proporcje ekranu, dzięki którym podczas oglądania filmów 16:9 widzimy piękne, czarne pasy? Może grubość, w sumie przed premierą prime’a mógł to być argument? A może komisji spodobał się „minimalizm” w liczbie oferowanych portów rozszerzeń? Moim skromnym zdaniem to, że coś się sprzedaje nie oznacza, że jest dobre, czy też od razu „najlepsze”.

 7. Mateusz pisze:

  @Marek: Apple iPad 2 został tabletem roku, ponieważ na to zasłużył. Nikt nie powiedział, że tablet roku musi mieć czytnik kart pamięci, port USB. Wybierając tylko jeden tablet braliśmy pod uwagę całą masę innych czynników i podjęta została taka, a nie inna decyzja.

  @vegitto: Gdybyśmy iPada 2 w ogóle nie brali pod uwagę, to zarzucilibyście mam dyskryminację urządzeń firmy Apple. Jak wybraliśmy iPada, to twierdzicie, że komisja była przekupiona. Decyzja została podjęta i nic jej nie zmieni.

 8. vegitto pisze:

  Coś tu nigdzie nie widzę Transformera Prime. Była premiera w 2011(28grudnia)? RTV Euro AGD zrealizowało zamówienia na czas?
  Prime i wiele innych tabletów MIAŻDŻĄ Ipada 2, który nie ma USB, SD, microSD, multimedia trzeba mu wrzucać po Itunes i jest bardzo delikatny (kto nie ogląda filmów na tablecie?). I że niby jest najlepiej sprzedającym się tabletem na świecie? Spójrzcie co się dzieje z Primem! Nie nadążają go produkować! Komisja z appleManiaka, czy przekupiona?

 9. WiteK pisze:

  7 cali ja uważam jednak że pokpili sprawe wyświetlaczem w A100,
  moim zwycięzcą jest HTC FLYER.

 10. Marek pisze:

  Czy tablet roku 2011 czyli Apple iPad 2 ma gniazda USB i czytnik kart SD Widać „obiektywizm” szanownej Komisji, która twierdzi, że tablety muszą mieć takie gniazda, natomiast Apple niekoniecznie !!!
  Gratuluję jasnych i sprawiedliwych kryteriów !!!

Leave a Reply


reklama