, Android Huawei Tablety

Huawei S7 z pojemnościowym ekranem?

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

5 odpowiedzi na “Huawei S7 z pojemnościowym ekranem?”

 1. Mateusz pisze:

  Dzięki wielkie za opinię na temat tego urządzenia 🙂 Z pewnością pomoże tym, którzy zastanawiali się nad zakupem tabletu. Swoją droga, ciekawe rozwiązanie z tą przetwornicą, pytanie tylko jak długo urządzenie pociągnie na takim nietypowym wariancie zastępczym 😉

 2. Cezarcio pisze:

  Mam ten tablet, ale w wersji S7 v105 Orange. Ma RAM 256MB i pojemnościowy ekran. Sprzęt jest po prostu super. Są dostępne wersje Androida 2.2.2, przy czym wymiana systemu jest banalnie prosta.
  Problemem jest zdobycie ładowarki samochodowej, gdyż nie można tablecika ładować poprzez złącze micro USB. Wymyśliłem na to sposób: kupujemy przetwornicę 12V / 230V 50-150W i podłączamy ją do gniazdka zapalniczki. Do przetwornicy włączamy naszą ładowarkę na 230V i heja !
  GPS jest b.czuły i łapie fix’a nawet w mieszkaniu, co ze zwykłymi nawigacjami jeszcze mi się nie zdażyło.
  Pozdrawiam tabletmaniaków !

 3. Marcin pisze:

  Tablet mi się spodobał nimi starszej już wersji Androida i postanowiłem go sobie zakupić. O tym jak sie będzie sprawował i czy warty jest swojej ceny chętnie podzielę się z czytelnikami tabletManiaka.

 4. Mateusz Mila pisze:

  Tablet można znaleźć między innymi na Allegro – pod nazwą IDEOS S7 lub Huawei S7, albo ewentualnie na Amazonie. Jeszcze do niedawna, tablet sprzedawany był w abonamencie Orange.

 5. Marcin pisze:

  Czy ta wersja tego tabletu pojawiła się już w sprzedaży? Czy ktoś może odpowiedzieć jak wygląda sprawa aktualizacji androida do wyższej wersji?

Dodaj komentarz


reklama