REKLAMA TP
, Allview Android Tablety Testy

Allview Viva H7 Xtreme – test tabletu z funkcją telefonu

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

10 odpowiedzi na “Allview Viva H7 Xtreme – test tabletu z funkcją telefonu”

 1. Cisior pisze:

  Odradzam, zepsuł się po tygodniu -_-'

 2. Energetics Energetics pisze:

  Proszę, zastanówcie się 3 razy nad kupnem tej marnej jakości elektroniki, zakupiłem od nich 3 urządzenia, jedno niesprawne po rozpakowaniu dwa pracują bardzo nie stabilnie. Serwis ma to gdzieś. Tylko bogatego stać na taki badziew, normalnego człowieka nie stać na wydawanie pieniędzy kilka razy. PS. Dlaczego nie jeździcie Dacią?

 3. Namram pisze:

  Rumuński producent w ogóle mnie nie przekonuje… rumuńska elektronika jest jak chińskie ciuchy… jednorazowa.

 4. Nazir pisze:

  Zamiast AllView wolałem kupić Asus Fonepad 8 i to była dobra decyzja

 5. Patryk Wójcik pisze:

  Przemawiać do rozsądku to może tym co faktycznie potrzebują Windowsa i prądożernego Intela. Mi akurat „wszystkomający” tablet do niczego nie jest potrzebny, więc mi brak Polskiej dystrybucji i gwarancji bez wysyłania za granicę, nie przemawia do rozsądku. Sorry.

  Zamiast płakać że wszystko jest sponsorowane, lepiej samemu otworzyć stronę gdzie na każdym kroku podkreślać się będzie że nic nie jest sponsorowane, testy od użytkowników dla użytkowników, super rzetelne i w ogóle. Zobaczymy jak będą sypać tymi tabletami do testów, no chyba że ma się pojemny portfel i wszystkie będzie samemu kupować.
  Po x latach pochwal się ile zarobiłeś, jeśli pójdziesz tą drogą.

 6. Dobromił pisze:

  Proponuję zrobić test Teclast X98 3G Air, a nie tylko sponsorowane artykuły. Przemówi to do rozsądku wielu nabywcom co to znaczy wszystkomający tablet najlepszy w swojej klasie.

  • darek pisze:

   Jest dystrybutor w Polsce to przekazuje sprzęt do testów. Chyba jest to proste? A może zasponsorujesz redakcję i pokupujesz na aliexpres sprzęt do testów?

 7. Patryk Wójcik pisze:

  Przy okazji pojawienia się tego testu, mam jeszcze jedną prośbę/sugestie. Fajnie byłoby gdyby udało wam się dostać do testów, PocketBook Surfpad 4 S / M . Tablety bardzo bardzo podobne (do Allview) technicznie, z różnicami w rozdzielczościach ekranu i bateriach. I ceny też podobne.

  Myślę że byłoby to bardzo ciekawe porównanie. Chociaż by tego jak wypada bateria 4000 z rozdzielczością QHD przy baterii 3500 z rozdzielczością FHD 🙂 (wersja M podanego PocketBook’a)

  • Michał Milc pisze:

   Dziękuję za sugestię, weźmiemy ją pod uwagę i zobaczymy czy uda nam się ściągnąć sprzęt. 😉

Leave a Reply


reklama