, Apple iOS Newsy Tablety

5 lat temu iPad zaczął rewolucjonizować rynek

Tak prezentował się pierwszy iPad / fot. Apple

Tak prezentował się pierwszy iPad / fot. Apple

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

4 odpowiedzi na “5 lat temu iPad zaczął rewolucjonizować rynek”

 1. Azawakh pisze:

  To prawda iPad jest już z nami 5 lat i życzę mu jak najlepiej a napewno tego, żeby wreszcie stał się prawdziwym narzędziem do pracy a nie tylko gadżetem, zabawką z logiem Apple. Korzystałem z iPada 2 a teraz korzystam z iPada Mini oraz 4 ale nie jestem tak do końca z nich zadowolony. Niestety iPad to przykład na to, że Apple poptrafi uwalić swoimi idiotycznymi ograniczeniami nawet najdoskonalszy sprzęt. Gdyby nie te parszywe ograniczenia iPad byłby bardzo fajnym urządzeniem do swobodnego korzystania. Brakuje mi przede wszystkim USB z hostem OTG, możliwości współdzielenia ekranu i pracy na oknach. iPad też lubi czasem spowolnić co może zwyczajnie wnerwić! Ograniczenia iPada sprawiły, że jeszcze bardziej umacniam się w przekonaniu, że Apple potrafi tylko utrudniać życie użytkownikom zamiast ułatwiać. Miałem w tym roku kupować trzeciego iPada Air lub Air 2 ale z racji tego, że Lenovo wprowadziło na rynek Yogę 2 10.1 wybrałem właśnie produkt Lenovo, który daje mi zdecydowanie więcej swobody w korzystaniu niż nawet najbardziej wypasiony iPad ze 128GB pamięci na aplikacje.
  Być może za jakiś czas jeszcze dokupię do swojej tableciarni i iPada Air/Air 2 ale napewno już nie w tym roku. Jeden z iPadów chciałbym, żeby posłużył mi do testów jailbreake’ a.

 2. Jenns pisze:

  Przy czym pelnowartosciowym produktem byl dopiero Ipad2, potem Ipad Air zrobil mini rewolucje tak ze nie byl to juz ciezki kloc

 3. Arrczi pisze:

  Świetny wynalazek. Mam iPada 4, rewelacyjny ekran, 12-15 godzin ciągłej pracy. Trochę ciężkawy.

  • Azawakh pisze:

   To prawda iPaD 4 to znakomity wyświetlacz i znakomity czas pracyn na baterii. Chyba najbardziej energooszczędny tablet z jakim miałem do czynienia.

Dodaj komentarz


reklama