, Android Newsy Overmax Pierwsze wrażenia Tablety

Overmax Steelcore 1020 3G – zaczynamy testy dużego tabletu z 3G

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

6 odpowiedzi na “Overmax Steelcore 1020 3G – zaczynamy testy dużego tabletu z 3G”

 1. Lesław pisze:

  Co zrobić żeby różne rzeczy które sobie ściągam (publikacje,książki itd…) tablet przesyłał na kartę pamięci. W ustawieniach tak jest a tego nie robi…Pomocy! Potrzebuje tego do pracy….a pamięci nie ma!

 2. robson pisze:

  NIE POLECAM !!!!!!!! Pamięć wew.jak podaje producent to 16GB ale nie podaje do wiadomości, że podzielona na dwie partycje z czego dla użytkownika aż ……1GB. Baznadzieja. Moża wykonać ROOTA ale na własną odpowiedzialność a to wiąża się z utratą gwarancji.

 3. gag pisze:

  Jak z jakoscia wykonania? Jak dziala gps? Czy tablet jest zrootowany? Jak z jakoscia dzwieku na sluchawkach? Jak z zasiegiem wifi i sieci komorkowej?

 4. Peter pisze:

  Nie dwa sloty na karty pamięci, tylko jeden, ale za to dwa sloty na karty sim. Największa jego wada, to pamięć na aplikacje, tylko 1GB, część aplikacji da się przenieść do pamięci wewnętrznej, ale nie wszystkie. Korzystając z aplikacjii googla szybko brakuje pamięci.

  • KK pisze:

   mam ten sam problem, dzwoniłam do wsparcia overmax czy można zlikwidować partycję – odpowiedziano mi, że nie. czyli w praktyce pamięć nie 16G tylko 1G

 5. kris pisze:

  czy sloty na karty sim są standartowe

 6. adrian pisze:

  katastrofa: w praktyce pamięć nie 16G tylko 1GB. przestroga dla Kupujacych!!!!! kilka aplikacji i pamiec zapchana!!!!

Leave a Reply


reklama