, Android LG Newsy Tablety

LG G Pad 2 8.3 ze świetną specyfikacją już w paździeniku


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

11 odpowiedzi na “LG G Pad 2 8.3 ze świetną specyfikacją już w paździeniku”

 1. edog pisze:

  Jeżeli będzie tylko miało tak świetną obudowe jak G Pad 8 v490, pozostawiającą w tyle rozklekotane i skrzypiące po tygodniu używania nawet w coverach plastelinowe konstrukcje konkurencji-będzie to hicior!

 2. Marcin360360 pisze:

  Mam nadzieję ze mój dell nie padnie do świat gdy kupie tego LG.
  Października premiera grudzień będzie wszystkich jasne odnośnie tego sprzętu;)

 3. qwerty pisze:

  G pad 8.3 1 gen to genialny sprzęt za grosze. O baterii to jakieś bajki. Mi wytrzymuje cały dzień intensywnego użytkowania i ma jeszcze 25% baterii. Jak za te pieniądze nic lepszego się nie kupi.

 4. Jacek.P pisze:

  Pewnie niewiele pamięta, ale LG pad 8.3 miał poważne wady – krótki czas działania na baterii, kiepskie głośnik, nagrzewajaca się obudowa, bardzo słaba widoczność w słońcu i powtarzające się często problemy z matryca. Jeśli tego nie poprawia, to dyskwalifikuje ten tablet nieważne jakaby jego cena nie była.

 5. pii pisze:

  Czemu nie mam g pad 1? Z powodu baterii I to jest kluczowe pytanie – jaka bateria i ile razy dziennie musiałbym ten sprzęt ładować

 6. Lunatyk pisze:

  W tablecie dają ekran Full HD, a w telefonach 1440×2560.
  Nie rozumiem… Nie chodzi mi o to że 1080p na 8 calach to za mało, ale o sam paradoks, na telefonie nie zauważymy różnicy, a na tablecie już tak…
  Myślę że cena będzie oscylowała w granicach 1000-1100 zł po 2 miesiącach od premiery.

 7. GHT pisze:

  Jeżeli specyfikacja się potwierdzi, rozważę jego zakup. Cieszy mnie fakt, iż LG nie odpuszcza rynku tabletów. Z takim tabletem nie mają czego się wstydzić. Jeżeli cena będzie rozsądna – jest mój. Zaczynam szukać tabletu do 8 cali (mój Samsung Galaxy Tab 2 swoje lata już ma, i niestety brakuje mu mocy), a ten od LG zapowiada się idealnie!

 8. sudione pisze:

  Żebym się tym na poważnie zainteresował muszą być spełnione 4 warunki: Ekran AMOLED, dual boot (Android 5.1 + Win 10), wyjście video obsługiwane z USB-C oraz wbudowany modem LTE. Wtedy byłby to hit na skalę światową.:)

 9. Ja pisze:

  Jeśli będzie w rozsądnej cenie to będzie wart kupna.

 10. raul pisze:

  Ciekawy, ale ocenię jak poznamy cenę

Dodaj komentarz


reklama