REKLAMA TP
, Apple iOS Poradniki Tablety

iPad bez tajemnic. Poradnik tabletManiaKa

iPad Air 2 / fot. tabletManiaK.pl

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

9 odpowiedzi na “iPad bez tajemnic. Poradnik tabletManiaKa”

 1. Azawakh pisze:

  Powiem szczerze z iPadów korzystam nie od dzis i do tej pory nie jestem w stanie sprawić by stały sie moimi podstawowymi urządzeniami mobilnymi. Zwyczajnie nie da się! Za wiele głupich ograniczen iOS sprawia, że zamiast mnie zachęcać do iPada to mnie zwyczajnie odpycha od niego i dlatego też zdecydowanie i o każdej porze dnia i nocy wybiorę Androida, który może i jest koślawy, nie ma aktualizacji – producenci ich wręcz nienawidzą (!) ale za to daje mi możliwości obsługi tableta bez zmian nawyków wyniesionych z obsługi klasycznego komputera z Windows a więc obsługi myszą i gładzikiem.

  • Błażej pisze:

   Nie wiem o jakich ograniczeniach czy trudnościach piszesz. Naprawę aż tak ten iOS się od Windowsa żeby nie dało się przystosować.

 2. Qba pisze:

  Maca to taki placek z mąki

  Nazwę komputera odmienia się Mac Maka Makowi

 3. Azawakh pisze:

  Czy jest jakaś aplikacja do korzystania z myszy lub gładzika na iPadzie? BTC Mouse & Trackpad niestety nawet po jailbreake nie działa gdyż nie została jeszcze dostosowana do iOS 9. Jest jakaś alternatywa? Ba

 4. mateo pisze:

  do 7listopada także faktycznie warto się sprężać

 5. miro pisze:

  ta zniżka dla studentów obowiązuje do pierwszego tygodnia listopada z tego co wiem, więc dużo czasu nie zostało. sam planuje zakupić maca.

 6. mateo pisze:

  Jak ktoś jest studentem to teraz w ispotach jest mega promocja na ipady i macbooki

Leave a Reply


reklama