, Felietony, wywiady i reportaże

Wybieram czytanie ebooka na tablecie

Książka vs. tablet / fot. StockSnap, Aaron Burden

Książka vs. tablet / fot. StockSnap, Aaron Burden

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

3 odpowiedzi na “Wybieram czytanie ebooka na tablecie”

  1. Karol pisze:

    @autor: „Biegniesz do pracy, do szkoły, na tramwaj, a wokół docierają…” jak na tekst sponsorowany/reklamę produktu znanej firmy to całkiem poetyckie zacięcie. Czy autor coś w życiu przeczytał w biegu? Przy zdrowych oczach tylko papier, kochani. Scripta manent! Ale w podróży lub w trakcie pobytu w terenie, e-ink carta the best! Nawet wyrób firmy z nadgryzionym jabłkiem nie wytrzyma tak długo bez prądu jak e-czytnik. 🙂

  2. dST pisze:

    Zdecydowanie do czytania polecam czytnik. Jakikolwiek, chociaż może lepiej lepszy. Ja korzystam z PocketBook ( http://www….ux-2-test/ ) i z Kindle. Trudno powiedzieć, który „lepszy” kwestia przyzwyczajenia. Na pewno oba 10x lepsze od tableta.

    Przede wszystkim – nie ma szukania po sieci i aplikacji, jest do czytania i nie rozprasza – teraz mało kto umie robić jedną rzecz i się na niej skupić, działa i z miesiąc bez ładowania, jest lekki bardzo lekki, mały, poręczny, przyjemny w obsłudze. I ekran… tego nie można nawet porównywać, jak ktoś czyta „newsy” to i może korzystać z tabletu a lepiej ze smartfona po co komu tablet. Ale jak chcesz czytać KSIĄŻKI to tylko i wyłącznie CZYTNIK.

    Samych książek „fizycznych” też już nie dopuszczam do myśli 🙂 chyba, że jakieś ładne kolorowe no to tak. Ale do czytanie to nie ma sensu ze sobą dźwigać.

Dodaj komentarz


reklama