, Hewlett-Packard Newsy

HP rezygnuje z tanich tabletów

HP Elite x2 1012

HP Elite x2 1012

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

Jedna odpowiedź do “HP rezygnuje z tanich tabletów”

 1. valdi71 pisze:

  Może nieco ku ogólnemu spokojowi …”Młody” ma trochę racji i „mucha” również. Sam skłaniam się ku temu co pisze „Młody”, bo przyznam, że sam wolę korzystać z tzw. „all in one”, czyli tablety konwertowalne z klawiaturą. Mam wszystko w jednym, przy czym musi to mieć 2, a teraz już nawet 4 GB RAM. To posłuży do wszystkiego i mi i żonie np… 🙂 Najlepiej jak w tym jest procek i5, lub i3, albo chociaż nowy Atom, czy też nowa”M-ka”.

  Rozumiem też ludzi, którym wystarcza coś na „ANTKU” z 1-2GB RAM-em, bo przeglądają stronki w necie, czy coś sobie tam ich dzieciaki pograją od czasu do czasu na takim „sprzęciku”. Niestety to nie dla mnie, a z doświadczenia wiem, że jak już ktoś ma taki tańszy i cóż nie bójmy się tego słowa… „słaby sprzęcik” to okazuje się, że w dłuższej perspektywie czasu – sprzęt taki „irytuje”, bo mało pamięci, bo czegoś tam nie odtwarza na „YT” bo gierka dzieciakowi nie idzie…
  Oczywiście oba rozwiązania powinny istnieć na rynku, niemniej jednak wg mnie smartfony i tablety z 1GB RAM …powinny bezpowrotnie w tych czasach zniknąć z rynku!!!

 2. Mlody pisze:

  Noi dobrze, mniej zlomu na tym swiecie.

  • mucha pisze:

   Używam jak to napisałeś ten złom HP za 300 zł od miesięcy Działa prawidłowo spełnia wszystkie moje oczekiwania i nie widzę sensu wydawania większych pieniędzy no ale jak się takim złomem pochwalić w gimbusie?

Dodaj komentarz


reklama