REKLAMA TP
, Microsoft Pierwsze wrażenia Tablety Tablety 2w1 Windows 10

Testujemy Microsoft Surface 4 Pro – pierwsze wrażenia

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

6 odpowiedzi na “Testujemy Microsoft Surface 4 Pro – pierwsze wrażenia”

 1. Bartek pisze:

  Miałem przyjemność pracować z Surface 4 Pro i powiem, że jest wart swojej ceny. Nie stanowi on alternatywy dla MacBook Air ani innego ultra booka. S4P jest po prostu potężnym multitool’em przeznaczonym dla profesjonalistów. Idealny do notatek na konferencjach, prowadzeniu wykładów, spotkań biznesowych czy po prostu wygodnego niezbędnika w podróży. Tworzenie na nim mockap’ów graficznych, filmowych czy programistycznych to przyjemność. Bez obaw można również pograć w średnio wymagające tytuły z kategorii popularnych sieciówek.

  Osobiście małym minusem dla mnie jest konieczność pracy na Windowsie 10, ponieważ nie podoba mi się jego 'polityka prywatności' – choć Mac OS X w tej kwestii nie jest jakoś dużo lepszy. Niestety instalując Linuxa stracilibyśmy użyteczność tabletu i możliwość korzystania z zaawansowanego oprogramowania, które nie jest wspierane na tej platformie. Nie jestem nawet pewien, bo nie sprawdzałem (ani nie czytałem) czy byłaby możliwość multi boot Windows i Linuxa, ale pewnie wystąpiłyby problemy z klawiaturą i piórkiem 🙂

 2. Kamil K. pisze:

  Byłbym wdzięczny za krótką wzmiankę w teście odnośnie tego czy Surface zostawia Asusa Chi T300 daleko w tyle czy tylko nieznacznie go wyprzedza. Oczywiście wedle subiektywnego zdania Autora.

 3. TheSensejszyn pisze:

  To zwykly laptop tyle ze flaki przeniesione od klawiatury do wyświetlacza, tyle ze dotykowego, co za rysik trzeba tyle placic? Do gier to nawet ta wersja za 6 kafli się nie nada.

 4. T800 pisze:

  Ale żeby nie było, bardzo chętnie przeczytam test z parodniowego używania sprzętu. Ciekawi mnie czy zamieniłbyś po tych paru dniach używania swojego MacBooka Air na sprzęt od Microsoft.

 5. T800 pisze:

  Poproszę o test wytrzymałości na upadek 😉 hihi

  Myślę że bardzo dobry sprzęt dla wąskiego grona ludzi, którzy potrzebują tak silnego procesora. Do większości gier i tak się nie nadaje, a nowoczesne Atomy z serii X7 dają naprawdę radę. Już starszy model Atoma w 100% wystarcza do konsumpcji treści bez żadnego zwolnienia. Osobiście mam bardzo dobre doświadczenia z półtora rocznego używania taniego Chińskiego tabletu Onda v975w. Za 1/3 tej ceny można kupić naprawdę bardzo fajny sprzęt z 8GB Ram Teclast X16 Power z 2 systemami W10 i Android 5.1. Nie będę się wygłupiał że oba urządzenia są takie same, ale na pewno Surface nie jest 3 razy lepszy. Podsumowując super sprzęt dla tworzących treści znacznie bardziej wymagające niż pisanie tekstów ☺

Leave a Reply


reklama