, Huawei Newsy Tablety

Specyfikacja Huawei MediaPad M5 w sieci. Zapowiada się rozczarowanie

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

4 odpowiedzi na “Specyfikacja Huawei MediaPad M5 w sieci. Zapowiada się rozczarowanie”

 1. marta pisze:

  Czemu autora dziwi 8,4 cala? To maksymalny rozmiar, ktory da sie w miare wygodnie obsługiwać i co wazniejsze schowac do kieszeni. Marynarki lub wewn. kurtki. Mam 8 cali Della niestety jest troche za gruby. Co mnie martwi to raczej brak mowy o NFC i brak mini jack. Bez NFC wystarczy Mediapad 3

 2. romek pisze:

  nie wiem dlaczego rozczarowanie. mam 8 cali bo 9-10 cali to dla mnie za dużo. 8,4 będzie idealne ! Dobry procesor, dużo ramu, na pewno go kupie.

 3. cracken pisze:

  jednym słowem nowy tablet od Huawei – szrot.

 4. Pavvel pisze:

  Huawei ostatnio nie walczy ceną. To co wypuszcza jest zdecydowanie za drogie jak na parametry sprzętowe. A na tabletach wszystkie firmy chciał mocno zarobić i beznadziejny sprzęt oferują drogo, a przyzwoity bardzo drogo. Gdzie te czasy gdy za NVIDIA tegra note 7 cali z najnowszym wtedy dla tabletów układem tegra 4 płaciłem nowa w sklepie (na promocji) 500zl?
  Później jeszcze udało mi się dorwać nexusa 9 niestety tylko 16gb na dane za 1000zl. A od tamtej pory żadnego sensownego tabletu w rozsądnej cenie nie widziałem.
  To nie rynek tabletów umarł. To producenci ten rynek zaorali.

  Podobnie będzie z rynkiem ultrabooków. Laptop 15 cali za 1500zl potrafi być bardziej wydajny niż ultrabooki za 3000zl. Paranoja

Leave a Reply


reklama