, Amazon Android Apple Asus Felietony, wywiady i reportaże Google HTC iOS Samsung Tablety Tablety 2w1 ViewSonic Windows 8

Czy Windows 8 i Nowy iPad będą gwoździem do trumny dla Androida?

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

5 odpowiedzi na “Czy Windows 8 i Nowy iPad będą gwoździem do trumny dla Androida?”

 1. krytyk pisze:

  Realizować – wcielać w życie, urzeczywistniać coś; ekon. ekonomia zamieniać papiery wartościowe na pieniądze

  Autor tłumaczył tekst bezpośrednio z obcego języka, czy jak?

 2. przem188 pisze:

  Przestańcie nadużywać słowa zrealizowany, realizować, nie silcie się na profesjonalizm, piszcie jak do ludzi, tak po prostu. Denerwuje juz mnie ten styl pisania.

 3. Wacpan pisze:

  Bzdura.Jeśli już ,to dojdzie jeszcze jeden gracz ,dzięki któremu bedziemy mieć większy wybór i lepszą jakość wszystkich produktów.Inną rzeczą jest limitowane zaufanie do androida przez omylne kojarzenie go z systemem którego (jak Linuxa) trzeba się na nowo uczyć(to znaczy trzeba wykazać trochę checi by go poznać..)
  Windows kojarzy się z zaufaniem społecznym,wsparciem technicznym oraz oprócz gier ze sztandarowym pakietem MS Office – dzięki czemu będzie poważnym konktrentem dla pozostałych.
  iOS jest błyskotliwym ,szybkim i zdobywającym rzesze fanów systemem , który za sprawą genialnego posunięcia Steva Jobsa uruchomił App Store i ma potężne wsparcie programowe. Nie można też bagatelizować potencjałów produktów Apple ,które działając w jednej drużynie wspierają się co tym samym ustawia ten produkt jako Modny.
  Android to dobry system, ale najmniej napompowany kasą i jak narazie brak mu kierunku.Programiści próbują dotrzymać kroku konkurencyjnym rozwiązaniom ale zapominają o zaproponowaniu czegoś co zdecydowanie odróżniłoby ich produkt od konkurencji i co by finalnie dało powód do zakupu urządzenia z tym systemem.Wbrez pozorom częste aktualizacje systemu zamiast poprawiać wizerunek produktu wprowadzają niepotrzebny zament i dezoriętują przeciętnego klienta.
  Tak czy inaczej wszystkie te systemy są potrzebne zarówno dla nas klientów jak i paradoksalnie również dla ich samych.Idealnym rozwiązaniem dla mnie jako klienta jest urządzenie ,które by oferowało wraz z kupnem tabletu wszystkie te systemy do wyboru(tak jak w Win7 wybór przeglądarki).To jako dla mnie Klienta byłoby optymalne.

 4. regoat pisze:

  to jakiesj trumny? a co android umiera?

 5. Jan Kowalski pisze:

  Generalnie ja bym przy informacjach o dominacji jakiegoś systemu dzielił wiadomości na USA i resztę świata. Tam, jak wiadomo, króluje jabłko i nie widzę potrzeby by się ciągle tym ekscytować. Wiadomo, że sprzedaż ich urządzeń jest wysoka, ludzie kupują bo znają, bo jest modne, bo wygodne. Ale to jest USA.
  W Europie sprawy przedstawiają się nieco inaczej.

  Czy Android padnie pod naporem Windows 8 i iOS? Nie wydaje mi się. Tak samo jak nie padnie produkcja komputerów, tabletów, laptopów itp produkowanych przez firmy inne niż Apple. Jedynym gwoździem do trumny jakiegoś systemu są jego twórcy w momencie gdy porzucają projekt lub przestają go rozwijać. Android nie ma więc powodów do obaw. I dobrze. Gdybym miał do wyboru iOS oraz iOS a jak dobrze poszukać to nowy iOS to bym chyba się załamał bo to żaden wybór.

Leave a Reply


reklama