, Android Motorola Newsy Promocje Tablety

Motorola XOOM 32 GB 3G + etui dzisiaj dużo taniej w RTV Euro AGD

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

6 odpowiedzi na “Motorola XOOM 32 GB 3G + etui dzisiaj dużo taniej w RTV Euro AGD”

 1. miero pisze:

  ViViD dzieki za info! szukalem caly dzien informacji jak zaktualizowac plaster miodu 3.2 do ICS :)D wisze Ci pifko!

 2. ViViD pisze:

  Aktualnie oficjalny upgrade do ICS (4.0.4) jest dla wszystkich modeli z WiFi, ale bez modemu 3G. Jeśli chodzi o modele z modemem, to w tej chwili oficjalna aktualizacja systemu jest możliwa tylko dla modeli z USA (MZ600) oraz Korei. Ameryka Środkowa i Meksyk (MZ605) oraz reszta świata (MZ601) muszą jeszcze poczekać, bo status upgrade-u jest „ICS Upgrade in Evaluation & Planning”. Więcej na forums.motorola.com/pages/00add97d6c .

  Jednak, jak ktoś nie lubi czekać, ma chwilę wolnego i jest gotów podjąć ryzyko utraty gwarancji, to bez problemu zaktualizuje system do ICS (4.0.4) już teraz. Wystarczy wgrać jeden z dostępnych nieoryginalnych romów (polecam „Team Eos ICS 2.0.0” – www.xoomforums.com/forum…-27-a.html). Ja właśnie taki posiadam, a tablet śmiga aż miło. Stockowy ROM (Honeycomb 3.2) posiadałem zaledwie kilka godzin i mając dobre doświadczenia z ICS, na pewno bym nie wrócił do starszego oryginalnego.

 3. Szymon pisze:

  @luc3ro: Zmieniłem pierwsze zdanie na „Motorola XOOM, która niedawno w USA doczekała się aktualizacji do Androida Ice Cream Sandwich 4.0.4..” aby uściślić, o jaką aktualizację chodzi. To powinno rozwiać ewentualne wątpliwości kolejnych CzytelniKów. Pozdrawiam

 4. luc3ro pisze:

  @Szymon: no tak – tylko że mało kto zagłębia się dalej i ten artykuł może go wprowadzić w błąd. Ja dopiero teraz po twoim wpisie przeczytałem tamte artykuły.

 5. Szymon pisze:

  @luc3ro: napisaliśmy, że Xoom dostał aktualizację, a w linku są wszystkie szczegóły, łącznie z informacją o tym, w jakim regionie w tej chwili jest ona dostępna. Pozdrawiam

 6. luc3ro pisze:

  Bzdura!!! Xoom 3G nie dostał aktualizacji do 4.0.4. Aktualizację dostał tylko Xoom WiFi i to tylko na terenie Stanów Zjednoczonych. W zasadzie to niewiadomo czy Xoom 3G kiedykolwiek dostanie taką aktualizację. Także jeżeli ktoś przy zakupie myśli że będzie miał za chwilę „czwórkę” na ten tablet to może się srogo zawieść.

Dodaj komentarz


reklama